SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47553111

Cykloprojekt s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47553111
DIČ
2023969321
Sídlo
Pri Šajbách 7, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľAttila Érsek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Cykloprojekt s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 11. 12. 2013. Vo vedení firmy: Attila Érsek. V roku 2025 mala firma tržby 855 tis. € (+39,3 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať253. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
855 tis. €
Za rok
+39 %
Od 2014
+2005 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+21 %2016+88 %2017+154 %2018+80 %2019+94 %2020−25 %2021−16 %2022+40 %2023−21 %2024+9 %2025+39 %
  • Najlepší rok
    2017, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,9 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,8 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby854 861 €613 705 €565 225 €719 328 €513 100 €613 315 €818 496 €422 898 €234 569 €92 364 €49 174 €40 617 €—
Výsledok hospodárenia1 324 €4 471 €8 634 €54 169 €4 559 €15 202 €64 815 €28 470 €26 792 €2 884 €2 646 €15 281 €—
Aktíva spolu652 196 €696 361 €325 884 €399 440 €323 670 €297 221 €324 532 €194 630 €153 030 €29 287 €26 088 €30 575 €5 000 €
Vlastné imanie151 119 €156 182 €163 706 €155 087 €100 919 €96 360 €81 159 €81 072 €52 602 €25 811 €22 926 €20 281 €5 000 €
Podané9. 6. 20268. 4. 202528. 3. 202429. 6. 20238. 6. 20228. 6. 20217. 5. 202031. 3. 201915. 3. 201830. 3. 201727. 3. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
253. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
9
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023969321
platiteľ od 18. 3. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri Šajbách 7, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95237/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • Verejné obstarávanieod 2013
  • Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 2013
  • Prípravné práce k realizácií stavbyod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Faktoring a forfaitingod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
44 zmlúv
spolu 1,5 mil. € · posledná 9. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025253. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 10. 2021Presun sídlaPri Šajbách 7 Bratislava - mestská časť Račapredtým Kupeckého 3 Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 15. 5. 2020Presun sídlaKupeckého 3 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Laurinská 18 Bratislava-Staré Mesto
  4. 1. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodAttila Érsek
  5. 31. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodAttila Érsek
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodAttila Érsek
  7. 18. 3. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023969321
  8. 10. 10. 2014Nový člen vedeniaAttila Érsek, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47553111

Cykloprojekt s. r. o. – tržby 855 tis. € – IČO 47553111