SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47554657

LEDAX s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Ružinov · od 2014
IČO
47554657
DIČ
2024052921
Sídlo
Hraničná 12, 821 05 Bratislava-Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Hlubík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LEDAX s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Ružinov, v registri od 25. 2. 2014. Vo vedení firmy: Tomáš Hlubík a Daniel Gudaba. V roku 2025 mala firma tržby 4 mil. € (+11,4 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať76. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 mil. €
Za rok
+11 %
Od 2014
+1131 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+79 %2016+48 %2017+28 %2018−27 %2019+130 %2020+25 %2021+42 %2022−39 %2023−20 %2024+123 %2025+11 %
  • Priemerný rast ročne
    +25,6 %
  • Najlepší rok
    2019, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,8 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,2 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,9 %
    −5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby4 026 724 €3 615 809 €1 622 870 €2 029 969 €3 310 887 €2 323 523 €1 859 161 €807 443 €1 107 688 €866 041 €584 683 €327 200 €
Výsledok hospodárenia32 873 €27 255 €5 018 €3 396 €26 077 €52 561 €33 666 €4 349 €27 588 €25 133 €−34 786 €10 110 €
Aktíva spolu829 216 €878 596 €487 618 €436 608 €542 689 €355 419 €523 312 €219 586 €394 396 €260 654 €145 232 €145 875 €
Vlastné imanie216 319 €183 447 €156 191 €151 173 €147 777 €121 701 €69 139 €35 473 €31 124 €3 536 €−19 675 €15 110 €
Podané30. 3. 202629. 5. 202525. 7. 202426. 4. 202319. 4. 202221. 6. 20211. 11. 202028. 3. 201928. 3. 201831. 3. 20177. 4. 201628. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
76. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024052921
platiteľ od 16. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hraničná 12, 821 05 Bratislava-Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 97416/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2014
  • činnosť podnikateľských , organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • sťahovacie službyod 2014
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 2,3 mil. € · posledná 28. 11. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202576. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 7. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Hlubík
  3. 12. 7. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Hlubík
  4. 31. 7. 2019Zápis konečného užívateľa výhodDaniel Gudaba
  5. 31. 7. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Hlubík
  6. 26. 9. 2014Nový spoločníkIng. Tomáš Hlubík, podiel 50 %
  7. 26. 9. 2014Nový spoločníkDaniel Gudaba, podiel 50 %
  8. 16. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024052921
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47554657

LEDAX s. r. o. – tržby 4,0 mil. € – IČO 47554657