SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47555271

EVEAS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ilava · od 2013
IČO
47555271
DIČ
2023955362
Sídlo
Skala 684, 019 01 Ilava
firmy v okolí

KonateľIng. Zdenko Mihalovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EVEAS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ilava, v registri od 6. 12. 2013. Vo vedení firmy: Zdenko Mihalovič. V roku 2025 mala firma tržby 371 tis. € (+1,0 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať19. z 415 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
371 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+1465 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+45 %2016+26 %2017+34 %2018+3 %2019−58 %2020−1 %2021+80 %2022+155 %2023+188 %2024+11 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2023, +188 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,8 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,7 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby371 101 €367 353 €330 852 €114 974 €45 143 €25 085 €25 316 €59 904 €58 037 €43 430 €34 497 €23 714 €—
Výsledok hospodárenia12 871 €8 672 €5 783 €−1 602 €2 362 €1 409 €−1 974 €−7 896 €356 €764 €−1 133 €734 €—
Aktíva spolu167 523 €146 437 €133 827 €155 671 €111 177 €109 736 €81 495 €69 277 €20 404 €20 842 €14 898 €5 963 €5 000 €
Vlastné imanie130 724 €117 853 €109 181 €143 398 €109 400 €107 038 €78 985 €56 958 €17 721 €5 365 €4 601 €5 734 €5 000 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202325. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202030. 6. 20192. 7. 201830. 6. 20176. 6. 201613. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
19. z 415 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023955362
platiteľ od 18. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Skala 684, 019 01 Ilava
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29633/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
32130 Výroba bižutérie a podobných predmetov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ilava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2013
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba bižutérie a podobných predmetov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 32130), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202519. z 415
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba bižutérie a podobných predmetov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 6. 2025Presun sídlaSkala 684 Ilavapredtým Savčina 2032 Pruské
  3. 18. 6. 2025Nový spoločníkIng. Zdenko Mihalovič, podiel 100 %
  4. 11. 7. 2023Presun sídlaSavčina 2032 Prusképredtým Prejtská 333/287 Dubnica nad Váhom
  5. 20. 12. 2019Nový člen vedeniaIng. Zdenko Mihalovič, konateľ
  6. 18. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023955362
  7. 6. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba bižutérie a podobných predmetov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47555271

EVEAS, s.r.o. – tržby 371 tis. € – IČO 47555271