SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47555459

ESCO V.K., s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2013
IČO
47555459
DIČ
2023959388
Sídlo
Komenského 34, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľFerdinand Kováč+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ESCO V.K., s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 4. 12. 2013. Vo vedení firmy: Ferdinand Kováč a Kristína Černíková Kováčová. V roku 2025 mala firma tržby 559 tis. € (−2,3 %) a stratu 52 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať69. z 221 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
559 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2016
+111 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2016—2017+34 %2018−3 %2019+10 %2020+36 %2021−5 %2022−1 %2023+13 %2024+4 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2020, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,2 %
    −4,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -20,7 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,9 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby558 772 €571 955 €551 721 €488 555 €495 392 €519 384 €380 693 €346 618 €356 125 €264 999 €———
Výsledok hospodárenia−51 657 €−25 303 €−34 754 €−27 386 €−10 124 €−18 222 €−11 369 €−4 407 €−5 780 €2 477 €−480 €−480 €—
Aktíva spolu249 722 €224 256 €253 407 €285 658 €140 737 €119 634 €139 575 €77 074 €82 270 €53 604 €4 520 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie5 142 €5 171 €−26 149 €7 762 €7 134 €17 259 €−14 846 €−3 670 €737 €6 517 €4 040 €4 520 €5 000 €
Podané12. 2. 202619. 3. 202530. 4. 202428. 4. 202312. 5. 202213. 4. 20218. 4. 202026. 3. 20195. 6. 20185. 5. 201712. 3. 20167. 5. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
69. z 221 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023959388
platiteľ od 20. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 34, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25816/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47110 Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2013
  • Výroba nápojovod 2013
  • Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleninyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 77 tis. € · posledná 11. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký KrtíšDohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy12 tis. €11. 3. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký KrtíšDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €27. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký KrtíšDodatok ŠR—12. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký KrtíšDodatok ŠR—5. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR10 tis. €17. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký KrtíšDohoda §59, zamestnávateľ, ŠR11 tis. €27. 2. 2025
  • Spojená školaZmluva č. 2/DV/2024 o duálnom vzdelávaní—6. 9. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR9 tis. €27. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202569. z 221
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 10. 2022Nový spoločníkFerdinand Kováč, podiel 100 %
  3. 5. 10. 2022Nový člen vedeniaKristína Černíková Kováčová, konateľ
  4. 20. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023959388
  5. 4. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47555459

ESCO V.K., s.r.o. – tržby 559 tis. € – IČO 47555459