SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47555823

LAMIT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Baňa · od 2013
IČO
47555823
DIČ
2023950236
Sídlo
Šibeničný Vrch 1226/5, 968 01 Nová Baňa
firmy v okolí

KonateľMartin Polc

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LAMIT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Baňa, v registri od 3. 12. 2013. Vo vedení firmy: Martin Polc. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a stratu 680 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3214. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+25 %
Od 2014
−91 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+186 %2016−91 %2017+67 %2018+20 %2019+10 %2020−42 %2021−9 %2022−17 %2023−50 %2024−37 %2025+25 %
  • Najlepší rok
    2015, +186 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 646 €1 315 €2 089 €4 210 €5 073 €5 596 €9 580 €8 732 €7 251 €4 354 €50 111 €17 535 €—
Výsledok hospodárenia−680 €−2 007 €−3 205 €−5 582 €−3 949 €−2 906 €6 224 €5 015 €−3 698 €−13 742 €−3 000 €−10 449 €−2 885 €
Aktíva spolu535 €1 571 €1 583 €2 436 €3 583 €6 977 €9 671 €6 508 €3 727 €8 041 €11 014 €9 645 €3 345 €
Vlastné imanie59 €341 €1 349 €1 353 €933 €4 882 €7 789 €4 745 €626 €2 044 €−11 334 €−8 334 €2 115 €
Podané23. 6. 202617. 6. 202528. 5. 202418. 5. 20237. 4. 202227. 4. 20214. 6. 202019. 6. 20191. 6. 20185. 5. 201715. 6. 201625. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3214. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023950236
platiteľ od 3. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šibeničný Vrch 1226/5, 968 01 Nová Baňa
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25787/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Baňa.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • počítačové službyod 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2013
  • skladovanieod 2013
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 28. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253214. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 12. 2016Nový spoločníkMartin Polc, podiel 100 %
  3. 3. 3. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023950236
  4. 3. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47555823

LAMIT, s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 47555823