SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47558181

BEKAT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2013

predtým Pneuservis Smart SK s.r.o.

IČO
47558181
DIČ
2023949499
Sídlo
Holubyho 14, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Katarína Benedikovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BEKAT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 3. 12. 2013. Vo vedení firmy: Katarína Benedikovičová. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (+11,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4710. z 6 701 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2015
+34 %
010 tis.20 tis.30 tis.2015—2016−43 %2017+1 %2018+19 %2019−3 %2020+12 %2021+2 %2022+33 %2023+26 %2024−5 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2022, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,5 %
    +10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,4 %
    +14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,3 %
    −6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby24 050 €21 550 €22 750 €18 070 €13 580 €13 350 €11 960 €12 270 €10 269 €10 150 €17 916 €——
Výsledok hospodárenia5 895 €3 111 €1 864 €225 €1 021 €839 €719 €680 €1 823 €1 754 €1 659 €−724 €—
Aktíva spolu14 591 €11 908 €10 413 €9 021 €9 030 €8 942 €8 756 €10 517 €10 132 €8 225 €6 415 €4 756 €5 000 €
Vlastné imanie10 895 €8 111 €6 864 €5 225 €6 021 €5 839 €5 719 €10 191 €9 511 €7 688 €5 935 €4 276 €5 000 €
Podané5. 1. 202625. 1. 20258. 1. 202427. 1. 202320. 1. 202230. 1. 202130. 1. 202021. 3. 201924. 2. 201814. 2. 201729. 1. 20164. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4710. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Holubyho 14, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36122/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Pneuservis Smart SK s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlamiod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • organizovanie kurzov a školeníod 2015
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254710. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 1. 2026 · 6 záznamov

  1. 5. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 1. 2015Zmena obchodného menaBEKAT, s.r.o.predtým Pneuservis Smart SK s.r.o.
  3. 30. 1. 2015Presun sídlaHolubyho 14 Nitrapredtým Dlhá 36 Zlaté Moravce
  4. 30. 1. 2015Nový spoločníkIng. Katarína Benedikovičová, podiel 100 %
  5. 10. 12. 2014Nový člen vedeniaIng. Katarína Benedikovičová, konateľ
  6. 3. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47558181

BEKAT, s.r.o. – tržby 24 tis. € – IČO 47558181