SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47559896

Scrap in motion, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčianky · od 2013
IČO
47559896
DIČ
2023964723
Sídlo
Hrádza 1035/27, 951 93 Topoľčianky
firmy v okolí

KonateľTerézia Lukáčová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Scrap in motion, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčianky, v registri od 14. 12. 2013. Vo vedení firmy: Terézia Lukáčová. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−99,9 %) a zisk 147 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať116. z 128 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−100 %
Od 2014
−99 %
05 mil.10 mil.2014—2015−100 %2016+55 %2021×3529,42022+0 %2023×136,42024−22 %2025−100 %
  • Priemerný rast ročne
    −35,7 %
  • Najlepší rok
    2021, ×3529,4

Ukazovatele 2025

  • ROE
    0,1 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,6 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby6 549 €6 393 252 €8 184 610 €60 000 €60 000 €————17 €11 €838 735 €—
Výsledok hospodárenia147 €27 378 €−112 559 €37 048 €111 181 €36 823 €−39 413 €49 929 €82 440 €−1 642 €56 439 €62 748 €−22 €
Aktíva spolu666 935 €746 713 €1 992 944 €1 588 142 €897 353 €666 822 €992 583 €947 254 €790 048 €638 610 €648 526 €564 803 €4 978 €
Vlastné imanie289 349 €289 245 €261 867 €374 426 €337 378 €252 562 €215 739 €255 152 €205 162 €122 723 €124 164 €67 725 €4 978 €
Podané13. 7. 202629. 6. 202528. 3. 202428. 3. 202329. 3. 202230. 6. 20212. 11. 202027. 6. 201927. 6. 201831. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
116. z 128 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023964723
platiteľ od 1. 9. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrádza 1035/27, 951 93 Topoľčianky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36275/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
38110 Zber iného ako nebezpečného odpadu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
315700UN1RA4ZE0ZIH49
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčianky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • sušenie drevaod 2013
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2013
  • zasielateľstvood 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zber iného ako nebezpečného odpadu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 38110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025116. z 128
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zber iného ako nebezpečného odpadu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 7. 2026 · 5 záznamov

  1. 13. 7. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 4. 2025Nový spoločníkTerézia Lukáčová, podiel 100 %
  3. 11. 4. 2025Nový člen vedeniaTerézia Lukáčová, konateľ
  4. 1. 9. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023964723
  5. 14. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zber iného ako nebezpečného odpadu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47559896

Scrap in motion, s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 47559896