SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47560568

AdVision Systems s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47560568
DIČ
2023963997
Sídlo
Tolstého 5, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. Miloš Žila, Ph.D

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AdVision Systems s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 11. 12. 2013. Vo vedení firmy: Miloš Žila, Ph.D. V roku 2025 mala firma tržby 66 tis. € (+3,0 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať357. z 1 284 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
66 tis. €
Za rok
+3 %
050 tis.100 tis.2014—2015×65,32016+55 %2017−52 %2018−67 %2020×4,92021+18 %2022−17 %2023+0 %2024−1 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2015, ×65,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    32,4 %
    +3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,7 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,9 %
    −8,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby66 440 €64 517 €65 112 €64 798 €77 724 €65 855 €—13 538 €40 456 €85 125 €54 758 €839 €
Výsledok hospodárenia21 537 €18 868 €283 €8 157 €20 125 €11 291 €37 397 €1 502 €8 511 €9 316 €−7 162 €−2 330 €
Aktíva spolu146 355 €134 976 €124 976 €129 995 €127 027 €100 220 €195 875 €40 162 €33 954 €44 082 €12 973 €5 572 €
Vlastné imanie131 841 €110 304 €91 436 €91 153 €82 997 €62 872 €51 481 €14 084 €13 170 €4 659 €−4 657 €2 505 €
Podané19. 6. 202627. 6. 20253. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202215. 6. 202131. 3. 202028. 3. 20192. 4. 201829. 6. 201728. 6. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
357. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023963997
platiteľ od 3. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tolstého 5, 811 06 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95298/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Skladovanieod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025357. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

602 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 602.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 10. 2020Presun sídlaTolstého 5 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Rybničná 40 Bratislava - mestská časť Rača
  3. 19. 6. 2019Nový spoločníkMgr. Miloš Žila, podiel 60 %
  4. 19. 6. 2019Nový spoločníkRichard Myslín, podiel 40 %
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodBA Lukáš Schmidt
  6. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ivan Ulický
  7. 11. 5. 2017Presun sídlaRybničná 40 Bratislava - mestská časť Račapredtým Svätoplukova 2650/41 Pezinok
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodBA Lukáš Schmidt
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47560568

AdVision Systems s.r.o. – tržby 66 tis. € – IČO 47560568