SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47562820

Beta-Staving s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bytča · od 2013
IČO
47562820
DIČ
2023968243
Sídlo
Pšurnovická 1271, 014 01 Bytča
firmy v okolí

KonateľRichard Hujo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Beta-Staving s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bytča, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Richard Hujo a Viktor Hujo. V roku 2025 mala firma tržby 165 tis. € (−15,2 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať21. z 41 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
165 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2014
+71 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+10 %2016+21 %2017−0 %2018+24 %2019+3 %2020−14 %2021+38 %2022+8 %2023−12 %2024+6 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2021, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,5 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,9 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,2 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,8 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby164 784 €194 246 €184 094 €209 497 €194 137 €140 772 €163 619 €158 872 €128 134 €128 574 €106 013 €96 333 €
Výsledok hospodárenia4 200 €6 749 €13 977 €7 481 €780 €4 884 €4 407 €3 799 €1 722 €2 134 €2 252 €4 567 €
Aktíva spolu187 652 €203 797 €182 963 €164 388 €144 420 €130 213 €86 076 €58 652 €45 918 €31 870 €27 982 €24 176 €
Vlastné imanie144 927 €140 727 €133 978 €120 000 €112 519 €98 739 €77 856 €47 476 €37 676 €27 954 €17 820 €9 567 €
Podané1. 3. 202618. 3. 202527. 3. 202430. 3. 202328. 3. 202224. 6. 202131. 5. 202030. 3. 201930. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
21. z 41 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023968243
platiteľ od 1. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pšurnovická 1271, 014 01 Bytča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61084/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
23990 Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bytča.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 2013
  • Keramická výrobaod 2013
  • Kovoobrábanieod 2013
  • Zámočníctvood 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 23990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202521. z 41
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 1. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023968243
  3. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47562820

Beta-Staving s.r.o. – tržby 165 tis. € – IČO 47562820