SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47563141

ESO MEDIA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2013
IČO
47563141
DIČ
2023951545
Sídlo
Sitnianska 11, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľAndrej Sliacky

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ESO MEDIA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 30. 11. 2013. Vo vedení firmy: Andrej Sliacky. V roku 2025 mala firma tržby 78 tis. € (+217,7 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1851. z 5 144 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
78 tis. €
Za rok
+218 %
050 tis.100 tis.2014—2016+229 %2017+46 %2018+17 %2019+22 %2020−10 %2021−12 %2022−4 %2023+11 %2024−50 %2025+218 %
  • Najlepší rok
    2016, +229 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,6 %
    +7,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,8 %
    +19,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,0 %
    +17,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,3 %
    +6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162014
Tržby78 290 €24 645 €49 406 €44 611 €46 445 €52 690 €58 284 €47 961 €40 929 €28 001 €8 513 €
Výsledok hospodárenia8 329 €688 €1 094 €707 €1 315 €3 249 €1 327 €2 644 €2 230 €2 408 €3 995 €
Aktíva spolu41 615 €30 546 €30 568 €29 397 €28 677 €27 203 €23 932 €23 260 €19 719 €15 966 €9 792 €
Vlastné imanie38 172 €29 843 €29 155 €28 061 €27 269 €25 954 €21 379 €20 052 €17 408 €15 178 €8 734 €
Podané18. 6. 20264. 6. 202528. 5. 202410. 6. 202320. 6. 202220. 6. 202118. 3. 202024. 6. 201927. 6. 201818. 6. 201731. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1851. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023951545
platiteľ od 21. 11. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sitnianska 11, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 25764/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 600 € · posledná 8. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto Banská BystricaDodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 215/2017 - PS-OL600 €8. 6. 2026
  • Mesto BreznoDodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 1318/2023—16. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251851. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 11. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023951545
  3. 22. 7. 2014Nový spoločníkAndrej Sliacky, podiel 100 %
  4. 2. 7. 2014Nový člen vedeniaAndrej Sliacky, konateľ
  5. 30. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47563141

ESO MEDIA s.r.o. – tržby 78 tis. € – IČO 47563141