SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47563567

BEAST STUDIO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2013
IČO
47563567
DIČ
2023952590
Sídlo
Hradná ulica 6820/1, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Juraj Ďurík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BEAST STUDIO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 3. 12. 2013. Vo vedení firmy: Juraj Ďurík a Lucia Ďuríková. V roku 2025 mala firma tržby 243 tis. € (+37,8 %) a zisk 616 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať139. z 828 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
243 tis. €
Za rok
+38 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015—2016+131 %2017+19 %2018+147 %2019+129 %2020+6 %2021−72 %2022+53 %2023−24 %2024−12 %2025+38 %
  • Najlepší rok
    2018, +147 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,1 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,8 %
    −1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby243 405 €176 650 €201 426 €263 320 €172 325 €609 043 €576 266 €251 228 €101 853 €85 630 €37 070 €0 €—
Výsledok hospodárenia616 €11 490 €34 194 €22 463 €−22 802 €46 368 €46 329 €45 590 €31 013 €27 170 €10 676 €2 306 €−420 €
Aktíva spolu1 483 067 €1 519 887 €659 829 €455 667 €378 775 €324 072 €344 986 €295 371 €110 101 €53 613 €31 965 €21 153 €4 580 €
Vlastné imanie1 041 392 €1 040 775 €322 888 €288 694 €191 232 €214 033 €167 665 €121 335 €75 745 €44 732 €17 562 €6 886 €4 580 €
Podané29. 4. 202625. 6. 202526. 6. 202429. 6. 202320. 6. 202228. 6. 202115. 9. 202029. 3. 201927. 3. 20187. 3. 201725. 2. 201622. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
139. z 828 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023952590
platiteľ od 10. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hradná ulica 6820/1, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36137/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2013
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 2013
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - stavebná časťod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba stavebnostolárska a tesárska — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 275 tis. € · posledná 30. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto TrenčínDohoda o ukončení Zmluvy o dielo—30. 1. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.Kúpna zmluva1 €4. 12. 2025
  • Slovenský pozemkový fondZmluva o zriadení VB č. 01195/2025-PKZO-B40102/25.00, BEAST STUDIO s.r.o./ ZsDis, a.s., k.ú. Levice126 €12. 6. 2025
  • Obec TehlaDodatok č. 2 k Zmluve o dielo - PD - IBV Tehla6 tis. €4. 4. 2025
  • Mesto TrenčínDodatok č. 2 k Zmluve o dielo38 tis. €4. 9. 2024
  • Obec Santovka, Parková 2DODATOK Č. 1 K ZMLUVE O DIELO: VYHOTOVENIE PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE STAVIEB V OBCI SANTOVKA, časť Rekonštrukcia budovy obecného úradu v Santovke—1. 2. 2024
  • Obec Santovka, Parková 2DODATOK Č. 1 K ZMLUVE O DIELO: VYHOTOVENIE PD STAVIEB V OBCI SANTOVKA, časť Zmena prevádzkovej budovy prestavbou na budovu Komunitného centra—1. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025139. z 828
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba stavebnostolárska a tesárska).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 13 záznamov

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. arch. Juraj Ďurík
  3. 2. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. arch. Lucia Ďuríková
  4. 1. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. arch. Juraj Ďurík
  5. 1. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. arch. Lucia Ďuríková
  6. 31. 1. 2023Presun sídlaHradná ulica 6820/1 Levicepredtým Ul. F. Hečku 510/43 Levice
  7. 20. 8. 2022Nový spoločníkIng. arch. Juraj Ďurík, podiel 50 %
  8. 20. 8. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. arch. Juraj Ďurík
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba stavebnostolárska a tesárska s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47563567

BEAST STUDIO s.r.o. – tržby 243 tis. € – IČO 47563567