SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47565683

MPT - trading s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prašice · od 2014
IČO
47565683
DIČ
2024000517
Sídlo
Partizánska 438/25, 956 22 Prašice
firmy v okolí

KonateľMarián Paluš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MPT - trading s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prašice, v registri od 1. 1. 2014. Vo vedení firmy: Marián Paluš. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a stratu 280 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať121. z 128 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−50 %
02 tis.4 tis.2019—2021+62 %2022+17 %2023+21 %2024+137 %2025−50 %
  • Najlepší rok
    2024, +137 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720152014
Tržby2 004 €4 000 €1 690 €1 400 €1 200 €—740 €————
Výsledok hospodárenia−280 €1 872 €36 €86 €−62 €−888 €−17 €−2 €−482 €−480 €−166 €
Aktíva spolu4 670 €4 929 €2 693 €2 625 €2 531 €2 584 €3 371 €3 388 €3 870 €4 834 €4 834 €
Vlastné imanie4 136 €4 416 €2 544 €2 508 €2 422 €2 483 €3 371 €3 388 €3 390 €4 354 €4 834 €
Podané26. 2. 202620. 3. 202531. 3. 20243. 3. 20237. 3. 202228. 3. 202119. 3. 202022. 3. 20199. 3. 201829. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
121. z 128 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 438/25, 956 22 Prašice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36190/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
38110 Zber iného ako nebezpečného odpadu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prašice.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 2014
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zber iného ako nebezpečného odpadu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 38110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025121. z 128
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zber iného ako nebezpečného odpadu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zber iného ako nebezpečného odpadu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47565683

MPT - trading s.r.o. – tržby 2 tis. € – IČO 47565683