SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47567481

Zdravý spánok s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Lesná · od 2013

predtým VALKIRIE s. r. o.

IČO
47567481
DIČ
2023998427
Sídlo
M. R. Štefánika 156, 059 86 Nová Lesná
firmy v okolí

KonateľZuzana Fassbender

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Zdravý spánok s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Lesná, v registri od 6. 12. 2013. Vo vedení firmy: Zuzana Fassbender. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2192. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
+50 %
Od 2015
−77 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016−70 %2017+97 %2018+3 %2019−15 %2020−58 %2021+131 %2022−46 %2023−93 %2024×7,62025+50 %
  • Najlepší rok
    2024, ×7,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    4,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    231,2 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 528 €7 019 €922 €12 816 €23 838 €10 308 €24 301 €28 533 €27 734 €14 074 €46 453 €——
Výsledok hospodárenia1 488 €−1 080 €−3 049 €2 186 €9 277 €−824 €−15 342 €−25 371 €−20 559 €−21 580 €−18 384 €−4 114 €−322 €
Aktíva spolu32 084 €9 981 €16 478 €18 338 €16 773 €3 454 €2 434 €11 492 €10 739 €17 821 €36 651 €3 490 €4 678 €
Vlastné imanie−42 107 €−43 595 €−92 515 €−89 467 €−91 655 €−100 967 €−100 348 €−84 780 €−59 846 €−39 402 €−17 821 €563 €4 678 €
Podané23. 6. 20268. 6. 202518. 5. 202416. 6. 202331. 5. 202229. 5. 202111. 3. 202024. 6. 201929. 6. 201824. 3. 201721. 5. 201626. 3. 20153. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2192. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023998427
platiteľ od 4. 2. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. R. Štefánika 156, 059 86 Nová Lesná
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 31240/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
VALKIRIE s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Lesná.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252192. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 11. 2022Zrušená registrácia DPH
  3. 24. 11. 2022Nový spoločníkZuzana Fassbender, podiel 100 %
  4. 25. 3. 2020Presun sídlaM. R. Štefánika 156 Nová Lesnápredtým MPČĽ 3053/13 Poprad
  5. 4. 2. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023998427
  6. 12. 12. 2014Zmena obchodného menaZdravý spánok s. r. o.predtým VALKIRIE s. r. o.
  7. 12. 12. 2014Presun sídlaMPČĽ 3053/13 Popradpredtým Iľjušinova 1030/6 Bratislava
  8. 26. 9. 2014Nový člen vedeniaZuzana Fassbender, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47567481

Zdravý spánok s. r. o. – tržby 11 tis. € – IČO 47567481