SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47567937

RS - EUROPE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013
IČO
47567937
DIČ
2023962974
Sídlo
Rakové 106/12, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľTomáš Rechtorík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RS - EUROPE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 5. 12. 2013. Vo vedení firmy: Tomáš Rechtorík. V roku 2025 mala firma tržby 337 tis. € (−12,7 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1604. z 15 643 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
337 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+231 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+111 %2016+36 %2017−29 %2018+17 %2019−21 %2020−20 %2021+83 %2022+22 %2023+16 %2024−2 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +30,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    1,1 %
    +22,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    121,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby337 198 €386 340 €394 558 €341 386 €280 684 €153 331 €191 594 €243 521 €207 890 €292 652 €214 782 €101 885 €—
Výsledok hospodárenia5 455 €−112 351 €−32 273 €533 €15 596 €305 €−7 925 €−7 481 €8 036 €−12 759 €19 833 €2 089 €−406 €
Aktíva spolu505 016 €522 675 €492 563 €408 551 €258 548 €285 555 €281 971 €288 438 €293 357 €114 136 €52 597 €16 269 €4 594 €
Vlastné imanie−106 347 €−111 802 €549 €32 822 €32 289 €16 693 €6 388 €14 312 €21 793 €13 757 €26 516 €6 683 €4 594 €
Podané29. 6. 202610. 11. 20252. 9. 202417. 5. 20233. 3. 202230. 6. 202130. 10. 202028. 6. 20199. 2. 201831. 3. 201723. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1604. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023962974
platiteľ od 17. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rakové 106/12, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61185/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2013
  • Skladovanieod 2013
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 19. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251604. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 5. 2021Presun sídlaRakové 106/12 Žilinapredtým Závodská 42 Žilina
  3. 17. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023962974
  4. 5. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47567937

RS - EUROPE, s.r.o. – tržby 337 tis. € – IČO 47567937