SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47568623

Big Green Egg Slovensko, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2014
IČO
47568623
DIČ
2023992157
Sídlo
Zámostie 180, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľJUDr. Mgr. Dušan Divko, MBA

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Big Green Egg Slovensko, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 11. 1. 2014. Vo vedení firmy: Dušan Divko. V roku 2025 mala firma tržby 544 tis. € (−12,6 %) a stratu 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať503. z 4 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
544 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+453 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+48 %2016+25 %2017+1 %2018+106 %2019+33 %2020−31 %2021−3 %2022+45 %2023+41 %2024−9 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,8 %
  • Najlepší rok
    2018, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,0 %
    −3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -39,5 %
    −27,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -15,8 %
    −9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,9 %
    +10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby544 211 €622 956 €682 849 €484 641 €333 223 €345 289 €500 740 €376 727 €183 290 €181 552 €145 385 €98 322 €
Výsledok hospodárenia−32 427 €−14 090 €22 366 €11 931 €49 499 €38 540 €−39 408 €−17 101 €16 376 €21 557 €38 332 €−18 491 €
Aktíva spolu204 780 €224 961 €154 848 €232 093 €181 200 €161 644 €182 000 €192 646 €128 237 €114 901 €59 123 €51 010 €
Vlastné imanie82 081 €114 509 €128 599 €106 234 €94 303 €44 805 €6 265 €45 673 €62 774 €46 398 €24 841 €−13 491 €
Podané29. 6. 202617. 6. 202531. 5. 202430. 3. 202321. 6. 20228. 6. 202131. 7. 202027. 6. 20193. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201626. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
503. z 4 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023992157
platiteľ od 14. 2. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zámostie 180, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29875/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Prepojené firmy

7 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025503. z 4 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 2. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023992157
  3. 11. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47568623

Big Green Egg Slovensko, s.r.o. – tržby 544 tis. € – IČO 47568623