SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47569301

PROCONTROL - SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2013
IČO
47569301
DIČ
2023967110
Sídlo
Dolná Trnovská 7/17, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMarek Javor

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROCONTROL - SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 5. 12. 2013. Vo vedení firmy: Marek Javor. V roku 2025 mala firma tržby 79 tis. € (−6,8 %) a zisk 35 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať595. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
79 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2014
+144 %
050 tis.100 tis.2014—2015+69 %2016+42 %2017−15 %2018+29 %2019+12 %2020−31 %2021+15 %2022+29 %2023−10 %2024−2 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2015, +69 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,6 %
    +10,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,2 %
    +4,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,5 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby79 019 €84 824 €86 884 €96 966 €75 110 €65 547 €95 055 €85 163 €66 162 €77 969 €54 731 €32 343 €—
Výsledok hospodárenia35 214 €29 088 €44 360 €32 491 €29 982 €23 691 €48 506 €26 337 €10 452 €39 601 €33 847 €12 001 €−627 €
Aktíva spolu164 136 €173 250 €189 524 €156 545 €213 571 €214 590 €277 379 €235 752 €115 885 €108 451 €70 699 €20 228 €4 373 €
Vlastné imanie158 858 €168 004 €171 406 €147 047 €201 524 €203 541 €179 850 €131 344 €105 007 €89 821 €50 220 €16 374 €4 373 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202531. 3. 202428. 3. 202328. 3. 202218. 3. 202127. 3. 202025. 3. 201929. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
595. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023967110
platiteľ od 4. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolná Trnovská 7/17, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61152/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • Kontrola, opravy a montáž systémov automatického haseniaod 2013
  • Oprava a kontrola požiarnych hydrantovod 2013
  • Oprava a kontrola požiarnych vodovodovod 2013
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadeníod 2013
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2013
  • Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiekod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
29 zmlúv
spolu 176 tis. € · posledná 9. 9. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025595. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Javor
  3. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMarek Javor
  4. 4. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023967110
  5. 5. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47569301

PROCONTROL - SK, s.r.o. – tržby 79 tis. € – IČO 47569301