SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47570148

ALMI SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ružomberok · od 2013
IČO
47570148
DIČ
2023993037
Sídlo
Rybárpoľská 6077/11, 034 01 Ružomberok
firmy v okolí

KonateľMiroslav Almáši

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALMI SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, v registri od 28. 12. 2013. Vo vedení firmy: Miroslav Almáši. V roku 2025 mala firma tržby 90 tis. € (−5,9 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1713. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
90 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
−2 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+45 %2016−28 %2017+71 %2018+5 %2019+1 %2020−39 %2021+10 %2022−6 %2023−1 %2024−12 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,2 %
  • Najlepší rok
    2017, +71 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,4 %
    +16,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    86,9 %
    +105,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    135,2 %
    −73,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby89 764 €95 365 €108 557 €110 177 €117 332 €106 879 €174 782 €172 625 €165 133 €96 294 €132 977 €91 525 €—
Výsledok hospodárenia12 000 €−2 828 €−4 816 €−3 957 €1 824 €−2 629 €−3 910 €−2 581 €−4 077 €−3 367 €1 955 €3 206 €—
Aktíva spolu13 812 €15 461 €13 299 €12 526 €24 014 €31 673 €45 464 €22 329 €38 339 €25 367 €41 913 €30 329 €5 000 €
Vlastné imanie−4 867 €−16 867 €−14 038 €−9 222 €−5 244 €−7 067 €−4 438 €137 €2 718 €6 795 €10 162 €8 206 €5 000 €
Podané18. 3. 202620. 3. 202528. 3. 202428. 3. 202327. 3. 202221. 6. 20217. 7. 202025. 3. 201929. 3. 201827. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1713. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023993037
platiteľ od 1. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rybárpoľská 6077/11, 034 01 Ružomberok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61519/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ružomberok.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2013
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2013
  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251713. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023993037
  3. 28. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47570148

ALMI SK, s.r.o. – tržby 90 tis. € – IČO 47570148