SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47570288

GYN-A.H. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2013
IČO
47570288
DIČ
2023975349
Sídlo
Dénešova 1153/11, 040 23 Košice – Sídlisko KVP
firmy v okolí

KonateľMUDr. Anton Holeša

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GYN-A.H. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sídlisko KVP, v registri od 21. 12. 2013. Vo vedení firmy: Anton Holeša. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+2,0 %) a stratu 944 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4565. z 15 642 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2015
+319 %
050 tis.100 tis.2015—2016+202 %2017−11 %2018+6 %2019+7 %2020+8 %2021+2 %2022+4 %2023+14 %2024+2 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2016, +202 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,1 %
    −5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,7 %
    −13,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,3 %
    −5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,3 %
    −3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby85 977 €84 277 €82 458 €72 288 €69 295 €67 986 €63 017 €58 845 €55 364 €61 944 €20 505 €——
Výsledok hospodárenia−944 €3 865 €12 964 €2 069 €2 192 €2 733 €512 €71 €1 409 €1 534 €1 295 €−480 €—
Aktíva spolu75 444 €84 349 €48 005 €42 535 €49 015 €53 331 €63 232 €27 382 €35 517 €44 528 €18 984 €8 000 €8 000 €
Vlastné imanie35 221 €36 164 €32 299 €19 335 €17 264 €15 072 €12 339 €11 827 €11 757 €10 348 €8 815 €7 520 €8 000 €
Podané8. 5. 202616. 3. 202527. 6. 20249. 5. 202329. 6. 202225. 6. 202124. 6. 202027. 6. 20191. 7. 201829. 6. 201728. 6. 201627. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4565. z 15 642 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dénešova 1153/11, 040 23 Košice – Sídlisko KVP
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 34792/V
Základné imanie
8 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sídlisko KVP.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • gynekologicko - pôrodnícka ambulanciaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
27 zmlúv
spolu 1 tis. € · posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024
  • Mestské kultúrne strediskoZmluva o poskytovaní služieb spojených s podružnou dodávkou médií poliklinika č. 1/2024176 €27. 3. 2024
  • Mestské kultúrne strediskoZmluva o nájme nebytových priestorov č. 20240213841 €15. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254565. z 15 642
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 8. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 10. 2024Presun sídlaDénešova 1153/11 Košice - mestská časť Sídlisko KVPpredtým Lipová 681/1 Pavlovce nad Uhom
  3. 12. 10. 2024Nový spoločníkMDDr. Michala Mattošová, podiel 100 %
  4. 21. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47570288

GYN-A.H. s.r.o. – tržby 86 tis. € – IČO 47570288