SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47571039

BRB systém, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2013
IČO
47571039
DIČ
2023963546
Sídlo
Nám. SNP 3, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIveta Fajnorová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BRB systém, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 5. 12. 2013. Vo vedení firmy: Iveta Fajnorová. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € (−89,6 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať387. z 828 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
−90 %
Od 2015
−96 %
01 mil.2 mil.2015—2016+13 %2017−18 %2018−2 %2019−2 %2020−58 %2021−86 %2022+124 %2023+52 %2024+107 %2025−90 %
  • Priemerný rast ročne
    −28,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +124 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,8 %
    +16,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,8 %
    +9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,4 %
    +4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,1 %
    −39,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby57 992 €559 102 €269 576 €177 827 €79 494 €578 977 €1 393 560 €1 428 712 €1 463 941 €1 786 855 €1 580 390 €——
Výsledok hospodárenia9 166 €−2 148 €54 991 €−29 739 €−286 856 €−27 335 €58 417 €111 830 €85 591 €149 876 €136 585 €−572 €−561 €
Aktíva spolu206 024 €606 097 €360 877 €390 059 €274 281 €580 600 €1 010 662 €1 195 571 €1 091 953 €1 297 241 €1 427 981 €4 347 €4 439 €
Vlastné imanie117 272 €108 106 €110 254 €32 321 €62 060 €348 915 €546 773 €488 487 €375 922 €290 330 €140 453 €3 867 €4 439 €
Podané30. 1. 20266. 2. 202520. 2. 202428. 3. 202329. 6. 202229. 6. 202128. 3. 202017. 10. 201918. 6. 201814. 3. 201728. 3. 201630. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
387. z 828 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023963546
platiteľ od 1. 5. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. SNP 3, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 48733/T
Hlavná činnosť
16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácieod 2013
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2013
  • Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba stavebnostolárska a tesárska — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 638 tis. € · posledná 4. 6. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025387. z 828
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba stavebnostolárska a tesárska).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

20 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 20.

História zmien

Posledná zmena 30. 1. 2026 · 15 záznamov

  1. 30. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodBranislav Beliančín
  3. 19. 12. 2023Nový spoločníkIveta Fajnorová, podiel 100 %
  4. 16. 12. 2021Zápis konečného užívateľa výhodBranislav Beliančín
  5. 15. 12. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodBranislav Beliančín
  6. 8. 12. 2020Presun sídlaNám. SNP 3 Trnavapredtým Clementisova 762/6 Kysucké Nové Mesto
  7. 4. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodBranislav Beliančín
  8. 4. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIveta Fajnorová
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba stavebnostolárska a tesárska s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47571039

BRB systém, s.r.o. – tržby 58 tis. € – IČO 47571039