SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47571128

Mäsovýroba s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sklabiňa · od 2013
IČO
47571128
DIČ
2023958618
Sídlo
Sklabiňa 36, 038 03 Sklabiňa
firmy v okolí

KonateľIng. Zdenka Parížeková

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mäsovýroba s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sklabiňa, v registri od 5. 12. 2013. Vo vedení firmy: Zdenka Parížeková. V roku 2025 mala firma tržby 1,9 mil. € (−9,8 %) a zisk 57 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať22. z 103 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,9 mil. €
Za rok
−10 %
Od 2014
+105 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015+39 %2016+4 %2017+10 %2018−1 %2019+15 %2020+6 %2021−7 %2022+9 %2023+17 %2024−0 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,7 %
  • Najlepší rok
    2015, +39 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,3 %
    +13,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,9 %
    +8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,6 %
    −4,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 918 805 €2 127 551 €2 129 161 €1 821 648 €1 678 504 €1 808 112 €1 697 771 €1 473 862 €1 490 722 €1 355 113 €1 299 112 €935 833 €—
Výsledok hospodárenia57 007 €17 848 €62 456 €−13 678 €57 738 €35 829 €−8 028 €10 601 €16 251 €12 985 €14 952 €−26 779 €0 €
Aktíva spolu411 307 €337 800 €379 331 €246 595 €257 415 €207 259 €189 733 €183 178 €188 153 €156 429 €148 312 €130 928 €5 000 €
Vlastné imanie244 303 €187 297 €169 449 €106 993 €118 171 €60 810 €24 981 €33 010 €22 409 €6 158 €−6 827 €−21 779 €5 000 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202525. 3. 202428. 3. 202323. 3. 20225. 5. 202130. 3. 202027. 3. 201922. 3. 201827. 3. 201717. 3. 201620. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
22. z 103 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023958618
platiteľ od 20. 1. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

9 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
4 telefóny · 4 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sklabiňa 36, 038 03 Sklabiňa
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61153/L
Základné imanie
7 500 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10110 Spracovanie a konzervovanie mäsa
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sklabiňa.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Donášková službaod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2013
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2013
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2013
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie a konzervovanie mäsa — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
47 zmlúv
spolu 544 tis. € · posledná 16. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Školská jedáleň, M. R. Štefánika 1, VrútkyRámcová kúpna zmluva31 tis. €16. 10. 2026
  • Základná škola, Jozefa Kronera 25, MartinRámcová zmluva na dodanie potravín č. 1—18. 9. 2026
  • Základná škola Hany Zelinovej, Čachovský rad 34, VrútkyRámcová dohoda mäso a mäsové výrobky—14. 9. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, MartinRámcová dohoda na dodanie tovaru—7. 9. 2026
  • Gymnázium Jozefa LettrichaRámcová dohoda na dodanie tovaru—1. 9. 2026
  • Základná škola, Komenského 1050/10, TuranyRámcová kúpna zmluva —28. 8. 2026
  • Mesto VrútkyRámcová dohoda na dodanie tovaru č. 148/2026-2—28. 8. 2026
  • Obec LipovecRámcová zmluva na dodanie tovaru —27. 8. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202522. z 103
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie a konzervovanie mäsa).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2024Zápis konečného užívateľa výhodJaroslav Záborský
  3. 14. 2. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodJaorslav Záborský
  4. 29. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Alžbeta Jamborová
  5. 29. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivica Lačná
  6. 29. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJán Petrovič
  7. 29. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJaorslav Záborský
  8. 29. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMartina Fialová
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie a konzervovanie mäsa s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47571128

Mäsovýroba s.r.o. – tržby 1,9 mil. € – IČO 47571128