SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47575671

LUMA Transport Slovakia, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2013
IČO
47575671
DIČ
2024015785
Sídlo
Výpalisko 1238/2, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľAndrej Virág

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUMA Transport Slovakia, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 31. 12. 2013. Vo vedení firmy: Andrej Virág. V roku 2025 mala firma tržby 744 € a zisk 404 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5285. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
744 €
Za rok
×7,4
05001 tis.2 tis.2015—2016−92 %2025×7,4
  • Najlepší rok
    2025, ×7,4
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby744 €————————100 €1 240 €——
Výsledok hospodárenia404 €−340 €0 €0 €0 €—0 €−1 026 €−15 610 €−25 320 €1 391 €−1 134 €—
Aktíva spolu1 462 €358 €358 €358 €358 €136 €136 €136 €6 240 €13 895 €15 857 €14 526 €15 000 €
Vlastné imanie772 €18 €358 €358 €358 €———932 €11 562 €15 257 €13 866 €15 000 €
Podané30. 6. 202622. 6. 202519. 3. 202418. 2. 202329. 6. 202223. 5. 202116. 8. 202030. 3. 201916. 6. 201825. 6. 201725. 3. 201625. 6. 201525. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5285. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Výpalisko 1238/2, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 46507/N
Základné imanie
15 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255285. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 6. 2018Presun sídlaVýpalisko 1238/2 Nové Zámkypredtým Rybničná 40 Bratislava
  3. 29. 9. 2016Nový spoločníkAndrej Virág, podiel 100 %
  4. 4. 2. 2016Presun sídlaRybničná 40 Bratislavapredtým M. R. Štefánika 4 Nové Zámky
  5. 13. 1. 2016Nový člen vedeniaAndrej Virág, konateľ
  6. 4. 9. 2014Presun sídlaM. R. Štefánika 4 Nové Zámkypredtým M. R. Štefánika 1023/73 Nové Zámky
  7. 31. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47575671

LUMA Transport Slovakia, s.r.o. – tržby 744 € – IČO 47575671