SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47575832

USD Lučenec s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2014
IČO
47575832
DIČ
2023997371
Sídlo
Skladištná 4980, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľĽubomír Drugda+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

USD Lučenec s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 3. 1. 2014. Vo vedení firmy: Ľubomír Drugda a Ľubomír Drugda. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+18,8 %) a zisk 17 tis. €.

2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+19 %
Od 2014
+2921 %
01 mil.2 mil.2014—2015×14,52016+23 %2017−44 %2018+15 %2019−37 %2020+196 %2021−3 %2022+64 %2023−5 %2024−21 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    +36,3 %
  • Najlepší rok
    2015, ×14,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,0 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,6 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,4 %
    +7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby1 571 956 €1 322 707 €1 673 133 €1 767 436 €1 077 168 €1 111 735 €375 400 €595 365 €517 938 €927 782 €755 038 €52 033 €
Výsledok hospodárenia16 903 €9 626 €39 133 €6 845 €23 050 €42 460 €6 520 €23 380 €15 357 €1 922 €652 €−1 665 €
Aktíva spolu1 083 947 €660 028 €454 308 €508 560 €571 850 €431 833 €196 632 €341 339 €224 632 €213 345 €311 433 €35 346 €
Vlastné imanie168 757 €151 854 €142 228 €103 095 €96 250 €73 199 €30 740 €44 647 €21 267 €5 910 €3 988 €3 335 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202212. 7. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201829. 5. 201730. 6. 201613. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
292. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
14 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023997371
platiteľ od 13. 3. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Skladištná 4980, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 26185/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Záložné práva

12 záznamov v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva4. 6. 2026
    veriteľ neuvedený
    20544/2026
  • Registrácia nového záložného práva28. 4. 2026
    veriteľ neuvedený
    15061/2026
  • Registrácia nového záložného práva30. 9. 2025
    veriteľ neuvedený
    41144/2025
  • Registrácia nového záložného práva27. 3. 2025
    veriteľ neuvedený
    12159/2025
  • Registrácia nového záložného práva27. 3. 2025
    veriteľ neuvedený
    12158/2025
  • Registrácia nového záložného práva29. 7. 2024
    veriteľ neuvedený
    28010/2024

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
39 zmlúv
spolu 10,6 mil. € · posledná 9. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025292. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 22 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 6. 2026Záložné právo
  3. 28. 4. 2026Záložné právo
  4. 30. 9. 2025Záložné právo
  5. 27. 3. 2025Záložné právo
  6. 1. 2. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ľubomír Drugda
  7. 4. 1. 2025Nový spoločníkĽubomír Drugda, podiel 50 %
  8. 4. 1. 2025Nový spoločníkIng. Ľubomír Drugda, podiel 50 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47575832

USD Lučenec s.r.o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 47575832