SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47576758

JIMM SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2013
IČO
47576758
DIČ
2023981113
Sídlo
Pod Krámovou 2862/16, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMichal Jasik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JIMM SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 10. 12. 2013. Vo vedení firmy: Michal Jasik. V roku 2025 mala firma tržby 170 tis. € (−2,5 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať245. z 1 010 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
170 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2014
+934 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+215 %2016+70 %2017−10 %2018+26 %2019+31 %2020+4 %2021+20 %2022+2 %2023+18 %2024−11 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2015, +215 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,9 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,9 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby169 790 €174 113 €195 921 €166 274 €162 832 €136 135 €131 098 €99 860 €79 439 €88 097 €51 790 €16 420 €—
Výsledok hospodárenia2 006 €1 718 €−342 €−1 148 €84 €304 €1 203 €−639 €2 342 €1 300 €3 494 €3 289 €—
Aktíva spolu151 743 €174 355 €186 774 €203 582 €125 781 €136 395 €94 626 €123 139 €103 747 €95 776 €94 719 €9 549 €5 000 €
Vlastné imanie16 818 €14 812 €13 097 €13 439 €14 597 €14 512 €15 988 €14 785 €32 540 €28 988 €12 855 €8 289 €5 000 €
Podané7. 3. 202627. 3. 202526. 3. 202423. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202121. 10. 202027. 6. 20195. 6. 20188. 1. 201829. 6. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
245. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023981113
platiteľ od 10. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pod Krámovou 2862/16, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29614/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16290 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctva.od 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu.od 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavby.od 2013
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu.od 2013
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov.od 2013
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva.od 2013
  • Reklamné a marketingové služby.od 2013
  • Administratívne služby.od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 78 € · posledná 8. 3. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025245. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 1. 2017Nový spoločníkMichal Jasik, podiel 100 %
  3. 12. 11. 2015Presun sídlaPod Krámovou 2862/16 Humennépredtým Veľopolie 129 Veľopolie
  4. 10. 12. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023981113
  5. 10. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47576758

JIMM SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 170 tis. € – IČO 47576758