SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47577207

KraZden, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Korňa · od 2013
IČO
47577207
DIČ
2023954779
Sídlo
Nižná Korňa 578, 023 21 Korňa
firmy v okolí

KonateľZdenko Krasuľa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KraZden, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Korňa, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Zdenko Krasuľa. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (−7,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2342. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2014
+53 %
020 tis.40 tis.2014—2015−20 %2016+28 %2017−33 %2018−10 %2019+6 %2020+83 %2021−19 %2022−5 %2023+22 %2024+46 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2020, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    +6,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,6 %
    +18,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,9 %
    −36,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby31 555 €34 060 €23 386 €19 116 €20 120 €24 743 €13 495 €12 699 €14 051 €20 914 €16 398 €20 600 €—
Výsledok hospodárenia2 823 €730 €−558 €−848 €−1 530 €555 €−97 €−191 €162 €1 159 €1 695 €1 525 €−45 €
Aktíva spolu12 488 €16 250 €7 005 €7 562 €8 869 €9 893 €11 146 €9 305 €9 976 €9 813 €9 655 €6 960 €4 955 €
Vlastné imanie10 380 €7 557 €6 827 €7 384 €8 233 €9 763 €9 208 €9 305 €9 496 €9 333 €8 175 €6 480 €4 955 €
Podané9. 3. 202615. 6. 202525. 6. 202423. 3. 202326. 3. 202211. 6. 202129. 6. 202028. 3. 201923. 3. 201829. 3. 201723. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2342. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nižná Korňa 578, 023 21 Korňa
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61081/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Korňa.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2013
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2013
  • prípravné práce pri realizácii exteriéru a interiéruod 2013
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252342. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2022Nový spoločníkZdenko Krasuľa, podiel 100 %
  3. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47577207

KraZden, s. r. o. – tržby 32 tis. € – IČO 47577207