SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47577916

R.E.I.P. Trade s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kopčany · od 2013
IČO
47577916
DIČ
2023972313
Sídlo
Hurbanova 726/64, 908 48 Kopčany
firmy v okolí

KonateľIveta Bruderová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

R.E.I.P. Trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kopčany, v registri od 10. 12. 2013. Vo vedení firmy: Iveta Bruderová. V roku 2025 mala firma tržby 98 tis. € (−1,7 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1473. z 3 412 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
98 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2014
+123 %
050 tis.100 tis.2014—2018+66 %2019+3 %2020−3 %2021+7 %2022−19 %2023+13 %2024+41 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2018, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,1 %
    +18,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182014
Tržby97 728 €99 463 €70 661 €62 714 €77 095 €72 328 €74 836 €72 887 €43 896 €
Výsledok hospodárenia−2 099 €−20 273 €−39 997 €−42 360 €3 048 €−26 419 €1 008 €67 €1 623 €
Aktíva spolu−2 099 €−20 273 €−39 997 €−42 360 €3 048 €−26 419 €1 008 €67 €1 623 €
Vlastné imanie−2 099 €−20 273 €−39 997 €−42 360 €3 048 €−26 419 €1 008 €67 €1 623 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202524. 6. 202425. 6. 202329. 1. 202329. 1. 202329. 1. 202329. 1. 202310. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1473. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023972313
platiteľ od 16. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hurbanova 726/64, 908 48 Kopčany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33484/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kopčany.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2013
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 34 tis. € · posledná 20. 5. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251473. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023972313
  3. 10. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47577916

R.E.I.P. Trade s.r.o. – tržby 98 tis. € – IČO 47577916