SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47579030

MB SIDE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Jakubov · od 2013
IČO
47579030
DIČ
2023973402
Sídlo
Poľná ulica 638/11, 900 63 Jakubov
firmy v okolí

KonateľMarek Bartoň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MB SIDE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jakubov, v registri od 6. 12. 2013. Vo vedení firmy: Marek Bartoň. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (−22,6 %) a zisk 229 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1775. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2014
+68 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−99 %2016×7,82017×11,52018+204 %2019−25 %2020−39 %2021+48 %2022−21 %2023−16 %2024+65 %2025−23 %
  • Najlepší rok
    2017, ×11,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    −14,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby24 429 €31 562 €19 168 €22 889 €28 959 €19 563 €32 019 €42 560 €13 985 €1 215 €155 €14 500 €—
Výsledok hospodárenia229 €4 800 €−6 661 €−562 €104 €−9 604 €416 €12 799 €−7 243 €−7 964 €−8 743 €1 280 €−137 €
Aktíva spolu9 838 €12 209 €3 982 €4 542 €9 082 €4 418 €6 712 €21 557 €5 394 €3 870 €5 194 €6 623 €4 863 €
Vlastné imanie7 819 €9 800 €−1 557 €4 542 €5 104 €−4 188 €5 416 €17 799 €−2 243 €−10 564 €−2 599 €6 143 €4 863 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202420. 6. 202323. 6. 20221. 6. 202114. 10. 202010. 6. 20199. 4. 201815. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1775. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023973402
platiteľ od 24. 3. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľná ulica 638/11, 900 63 Jakubov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95089/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Jakubov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251775. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 5. 2021Presun sídlaPoľná ulica 638/11 Jakubovpredtým Malé námestie 23 Malacky
  3. 24. 3. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023973402
  4. 6. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47579030

MB SIDE, s. r. o. – tržby 24 tis. € – IČO 47579030