SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47579919

LUVIA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2014
IČO
47579919
DIČ
2024024486
Sídlo
Seredská 9432/255D, 917 05 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Legényová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LUVIA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 23. 1. 2014. Vo vedení firmy: Zuzana Legényová. V roku 2025 mala firma tržby 150 tis. € (+16,2 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať828. z 4 183 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
150 tis. €
Za rok
+16 %
0100 tis.200 tis.2014—2015×102,52016+140 %2017−80 %2018+62 %2019−11 %2020+41 %2021+146 %2022−44 %2023−11 %2024+110 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2015, ×102,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,7 %
    −15,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,3 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    119,2 %
    +1,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby150 161 €129 258 €61 516 €68 869 €122 062 €49 605 €35 217 €39 715 €24 568 €120 254 €50 203 €490 €
Výsledok hospodárenia−4 076 €16 888 €18 914 €−10 415 €−17 384 €−37 103 €−46 826 €−10 617 €−19 437 €599 €1 094 €382 €
Aktíva spolu323 439 €330 637 €312 994 €349 377 €367 546 €310 165 €324 877 €318 071 €248 904 €132 791 €67 326 €40 490 €
Vlastné imanie−62 241 €−58 906 €−75 793 €−94 707 €−84 292 €−66 908 €−29 805 €17 021 €27 638 €47 074 €31 476 €5 382 €
Podané30. 3. 20265. 3. 202517. 4. 202423. 6. 202311. 3. 202220. 5. 202113. 8. 202025. 6. 201914. 7. 201819. 6. 201717. 6. 201624. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
828. z 4 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024024486
platiteľ od 11. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Seredská 9432/255D, 917 05 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33904/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Finančný leasingod 2014
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2014
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025828. z 4 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 10. 2021Nový spoločníkIng. Zuzana Legényová, podiel 100 %
  3. 5. 8. 2016Nový člen vedeniaIng. Zuzana Legényová, konateľ
  4. 11. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024024486
  5. 23. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47579919

LUVIA s.r.o. – tržby 150 tis. € – IČO 47579919