SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47581964

IRENA POŠTEKOVÁ, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucké Nové Mesto · od 2013
IČO
47581964
DIČ
2023953767
Sídlo
Belanského 198/19, 024 01 Kysucké Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľIrena Pošteková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IRENA POŠTEKOVÁ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, v registri od 5. 12. 2013. Vo vedení firmy: Irena Pošteková a Ladislav Poštek. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (−4,1 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3231. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
−36 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−23 %2016−16 %2017+8 %2018−2 %2019−2 %2020+9 %2021+4 %2022−11 %2023+5 %2024−7 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,0 %
  • Najlepší rok
    2020, +9 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,2 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,2 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,7 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,7 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby32 166 €33 540 €35 981 €34 345 €38 425 €36 954 €33 817 €34 601 €35 295 €32 624 €38 703 €50 527 €—
Výsledok hospodárenia1 981 €2 655 €984 €4 175 €10 003 €2 392 €4 157 €1 778 €−5 095 €2 161 €3 410 €9 813 €−939 €
Aktíva spolu54 020 €50 754 €48 660 €46 537 €41 801 €29 888 €27 638 €26 462 €22 009 €30 533 €26 859 €22 540 €6 061 €
Vlastné imanie47 177 €45 196 €42 541 €41 557 €37 382 €27 379 €24 987 €20 830 €19 052 €24 147 €21 985 €15 874 €6 061 €
Podané28. 3. 202620. 3. 202523. 3. 202427. 3. 202323. 3. 202229. 6. 202111. 3. 202028. 3. 201924. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201620. 6. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3231. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023953767
platiteľ od 27. 3. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Belanského 198/19, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61178/L
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253231. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 4. 2025Nový člen vedeniaIng. Ladislav Poštek, konateľ
  3. 27. 3. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023953767
  4. 5. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47581964

IRENA POŠTEKOVÁ, s.r.o. – tržby 32 tis. € – IČO 47581964