SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47585111

MK PROFI, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Teplička nad Váhom · od 2013
IČO
47585111
DIČ
2023964943
Sídlo
Placová 7/14, 013 03 Teplička nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMartin Kmeco

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MK PROFI, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Teplička nad Váhom, v registri od 10. 12. 2013. Vo vedení firmy: Martin Kmeco. V roku 2025 mala firma tržby 21 tis. € a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1891. z 2 514 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 tis. €
Za rok
×35,9
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015×6,92016+37 %2017−22 %2018−28 %2019−35 %2021×4,12022+50 %2023−81 %2024−94 %2025×35,9
  • Najlepší rok
    2025, ×35,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby20 841 €580 €8 938 €46 353 €30 972 €—7 520 €11 621 €16 174 €20 838 €15 156 €2 193 €—
Výsledok hospodárenia−1 196 €−5 595 €−23 €1 348 €462 €−248 €384 €1 132 €1 725 €1 772 €4 348 €−2 431 €−320 €
Aktíva spolu7 071 €8 469 €13 728 €14 043 €21 506 €20 929 €21 120 €17 767 €15 718 €9 410 €8 385 €10 053 €4 680 €
Vlastné imanie6 678 €7 874 €13 469 €13 492 €12 144 €11 681 €11 929 €11 545 €10 413 €8 689 €6 916 €2 569 €4 680 €
Podané28. 6. 202630. 6. 202524. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1891. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023964943
platiteľ od 18. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Placová 7/14, 013 03 Teplička nad Váhom
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61256/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Teplička nad Váhom.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2013
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2013
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251891. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 10. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023964943
  3. 10. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47585111

MK PROFI, s.r.o. – tržby 21 tis. € – IČO 47585111