SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47586290

Marco Group s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svidník · od 2013
IČO
47586290
DIČ
2023976801
Sídlo
Ľudovíta Štúra 489/9, 089 01 Svidník
firmy v okolí

KonateľMgr. Tatiana Jancurová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Marco Group s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, v registri od 14. 12. 2013. Vo vedení firmy: Tatiana Jancurová. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (+131,2 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3062. z 4 717 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
+131 %
Od 2014
+24 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+30 %2016+10 %2017+236 %2018−15 %2019−52 %2020−66 %2021+67 %2022−38 %2023−34 %2024+17 %2025+131 %
  • Najlepší rok
    2017, +236 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,7 %
    +74,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    20,7 %
    +26,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    110,2 %
    −18,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 572 €14 518 €12 411 €18 690 €30 131 €18 017 €52 477 €110 183 €129 051 €38 357 €35 020 €26 993 €—
Výsledok hospodárenia15 018 €−4 349 €−1 257 €−72 €−2 608 €7 453 €171 €−572 €−18 619 €−15 261 €−22 778 €−9 423 €−800 €
Aktíva spolu72 472 €79 359 €26 044 €28 028 €35 006 €33 565 €33 625 €47 086 €75 563 €36 453 €26 159 €36 095 €4 200 €
Vlastné imanie−7 381 €−22 399 €−18 050 €−16 794 €−16 722 €−14 114 €−21 567 €−23 138 €−46 881 €−43 262 €−28 001 €−4 263 €4 200 €
Podané30. 3. 202629. 4. 202531. 5. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202129. 6. 202030. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3062. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023976801
platiteľ od 15. 10. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľudovíta Štúra 489/9, 089 01 Svidník
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 35453/P
Základné imanie
20 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svidník.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Služby požičovníod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Fotografické službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 11 tis. € · posledná 28. 6. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253062. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 10. 2017Presun sídlaĽudovíta Štúra 489/9 Svidníkpredtým Námestie osloboditeľov 22 Košice
  3. 24. 10. 2017Nový spoločníkMgr. Tatiana Jancurová, podiel 100 %
  4. 15. 10. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023976801
  5. 27. 5. 2014Presun sídlaNámestie osloboditeľov 22 Košicepredtým Mlynská 28 Košice
  6. 14. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47586290

Marco Group s.r.o. – tržby 34 tis. € – IČO 47586290