SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47593504

ALLSTAV MONT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47593504
DIČ
2024020768
Sídlo
841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
firmy v okolí

KonateľImrich Pék

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALLSTAV MONT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica, v registri od 1. 1. 2014. Vo vedení firmy: Imrich Pék. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (−9,0 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1468. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+292 %
050 tis.100 tis.2014—2015+2 %2016+3 %2017−5 %2018−51 %2019+139 %2020+65 %2021+64 %2022−9 %2023−41 %2024+156 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2024, +156 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,1 %
    +20,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,4 %
    +16,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,3 %
    −11,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby86 117 €94 662 €36 934 €62 758 €69 104 €42 119 €25 548 €10 705 €21 906 €23 085 €22 472 €21 965 €
Výsledok hospodárenia12 133 €−5 719 €−3 601 €−6 176 €−1 713 €15 245 €−954 €−626 €−580 €590 €1 384 €3 903 €
Aktíva spolu106 834 €116 164 €63 514 €58 757 €64 474 €66 426 €68 890 €22 658 €24 245 €23 322 €23 351 €10 480 €
Vlastné imanie18 886 €6 753 €12 472 €16 073 €22 250 €23 962 €8 717 €9 672 €10 298 €10 877 €10 288 €8 903 €
Podané20. 2. 202626. 3. 202528. 2. 20244. 3. 20239. 2. 202231. 5. 202116. 2. 20206. 3. 201918. 2. 201810. 3. 201731. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1468. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024020768
platiteľ od 1. 11. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
841 06 Bratislava – Záhorská Bystrica
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 95669/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Záhorská Bystrica.

Záložné práva

3 záznamy v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Čistenie kanalizačných systémovod 2014
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2014
  • Výroba jednoduchých drevených výrobkovod 2014
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2014
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2014
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251468. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 20. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 10. 2025Presun sídla2889 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystricapredtým Studenohorská 15 Bratislava
  3. 8. 7. 2025Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  4. 12. 5. 2025Záložné právoveriteľ: UniCredit Leasing Slovakia
  5. 12. 1. 2023Nový spoločníkImrich Pék, podiel 100 %
  6. 28. 7. 2021Záložné právoveriteľ: UniCredit Leasing Slovakia
  7. 1. 11. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2024020768
  8. 1. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47593504

ALLSTAV MONT s. r. o. – tržby 86 tis. € – IČO 47593504