SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47594993

JUMAR TRADE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47594993
DIČ
2024069421
Sídlo
Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMaroš Juhás+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JUMAR TRADE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 2. 2014. Vo vedení firmy: Maroš Juhás a Silvia Juhás. V roku 2025 mala firma tržby 42 tis. € (−65,9 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať328. z 681 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
42 tis. €
Za rok
−66 %
Od 2014
−27 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+101 %2016+86 %2017+41 %2018−2 %2019−62 %2020−9 %2021+208 %2022−35 %2023−41 %2025−66 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +208 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,6 %
    +5,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,9 %
    +21,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,4 %
    +10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252023202220212020201920182017201620152014
Tržby42 359 €124 140 €209 491 €320 041 €103 999 €113 831 €301 594 €308 474 €218 577 €117 228 €58 265 €
Výsledok hospodárenia2 775 €1 466 €−6 452 €−938 €−2 951 €−585 €−5 221 €4 674 €7 597 €1 997 €−4 100 €
Aktíva spolu736 972 €862 321 €564 566 €397 200 €320 978 €354 065 €340 468 €268 653 €193 699 €143 803 €172 434 €
Vlastné imanie12 134 €103 486 €2 020 €5 473 €6 411 €9 362 €9 947 €15 168 €10 494 €2 897 €900 €
Podané30. 6. 20264. 4. 20256. 11. 202330. 6. 202230. 9. 20212. 11. 20201. 4. 20192. 7. 20181. 6. 201729. 9. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
328. z 681 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024069421
platiteľ od 18. 3. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Boženy Němcovej 8, 811 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 97606/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4312 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • správa bytového a nebytového fondu,od 2014
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,od 2014
  • čistiace a upratovacie služby,od 2014
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2014
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2014
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2014
  • skladovanie,od 2014
  • sťahovacie služby,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4312), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025328. z 681
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

130 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 130.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 4. 2026Nový spoločníkSilvia Juhás, podiel 50 %
  3. 14. 4. 2026Nový spoločníkMaroš Juhás, podiel 50 %
  4. 16. 3. 2026Nový člen vedeniaSilvia Juhás, konateľ
  5. 28. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47594993

JUMAR TRADE s.r.o. – tržby 42 tis. € – IČO 47594993