SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47596155

M&M PS. s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013

predtým Patrol Slovakia s.r.o.

IČO
47596155
DIČ
2023994632
Sídlo
Bakošova 3, 841 03 Bratislava – Lamač
firmy v okolí

KonateľMonika Púš Szászová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M&M PS. s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Lamač, v registri od 20. 12. 2013. Vo vedení firmy: Monika Púš Szászová. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (+46,5 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať798. z 2 788 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
+46 %
050 tis.100 tis.150 tis.2015—2016×6,62017−12 %2018+119 %2019−60 %2020+76 %2021+75 %2022−1 %2023+4 %2024−18 %2025+46 %
  • Najlepší rok
    2016, ×6,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,0 %
    +15,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,8 %
    +27,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,1 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,1 %
    −4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby127 296 €86 913 €106 551 €102 504 €103 645 €59 088 €33 554 €82 948 €37 812 €42 912 €6 453 €—
Výsledok hospodárenia17 866 €−1 037 €5 071 €−9 683 €13 657 €3 089 €−3 785 €139 €−274 €588 €1 570 €−805 €
Aktíva spolu348 523 €332 147 €374 592 €385 494 €432 549 €42 948 €48 962 €93 446 €20 285 €16 585 €8 646 €4 675 €
Vlastné imanie69 189 €51 323 €52 360 €47 289 €56 972 €8 315 €2 432 €6 217 €6 078 €6 353 €5 765 €4 195 €
Podané25. 6. 202625. 6. 202515. 5. 202429. 3. 20235. 5. 202216. 6. 202112. 10. 202029. 6. 20197. 3. 201823. 6. 201725. 3. 201627. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
798. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023994632
platiteľ od 1. 11. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bakošova 3, 841 03 Bratislava – Lamač
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 138493/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Patrol Slovakia s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Lamač.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2015
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • poskytovanie služieb informátoraod 2015
  • organizovanie kurzov, seminárov a školeníod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2015
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2015
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 6 tis. € · posledná 2. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025798. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 9. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 9. 2026Nový spoločníkMonika Púš Szászová, podiel 100 %
  2. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 10. 5. 2019Nový člen vedeniaMonika Púš Szászová, konateľ
  4. 1. 11. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2023994632
  5. 20. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47596155

M&M PS. s. r. o. – tržby 127 tis. € – IČO 47596155