SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47598018

TECHMA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2013
IČO
47598018
DIČ
2023994918
Sídlo
Kalinčiaka 1323/10, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľIng. Maroš Pemčák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TECHMA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 21. 12. 2013. Vo vedení firmy: Maroš Pemčák. V roku 2025 mala firma tržby 25 tis. € a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať159. z 258 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
25 tis. €
Za rok
+75 %
020 tis.40 tis.2014—2015+1 %2016×11,32017+38 %2018−38 %2021−34 %2025+75 %
  • Najlepší rok
    2016, ×11,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -42,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -58,9 %
    −56,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    122,1 %
    +49,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby24 667 €———14 130 €——21 412 €34 764 €25 261 €2 226 €2 200 €—
Výsledok hospodárenia−10 578 €−612 €0 €0 €704 €−70 €−1 088 €−2 930 €1 660 €532 €1 743 €1 670 €0 €
Aktíva spolu17 953 €24 093 €7 764 €7 764 €7 875 €7 296 €7 366 €9 217 €12 600 €10 161 €8 896 €7 200 €5 000 €
Vlastné imanie−3 968 €6 610 €7 222 €7 222 €7 222 €6 518 €6 588 €7 676 €10 606 €8 946 €8 413 €6 670 €5 000 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 4. 20242. 5. 202330. 6. 202230. 4. 20212. 11. 20201. 7. 201929. 6. 201830. 6. 201729. 3. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
159. z 258 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023994918
platiteľ od 26. 6. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kalinčiaka 1323/10, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 34790/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
5912 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5912), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025159. z 258
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 6. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023994918
  3. 15. 6. 2024Nový spoločníkIng. Maroš Pemčák, podiel 100 %
  4. 11. 6. 2024Nový člen vedeniaIng. Maroš Pemčák, konateľ
  5. 21. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47598018

TECHMA, s. r. o. – tržby 25 tis. € – IČO 47598018