SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47598972

M - PARK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava- Nové Mesto · od 2014

predtým BArt Handmade s.r.o.

IČO
47598972
DIČ
2024042878
Sídlo
Smikova 1, 831 02 Bratislava- Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľKamila Machová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M - PARK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava- Nové Mesto, v registri od 17. 1. 2014. Vo vedení firmy: Kamila Machová. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−750−500−25002502014strata2015strata2016—2017strata2021—2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    7 z 9
  • Najlepší rok
    2017, strata
  • Najslabší rok
    2015, strata 552 €
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby————153 €————631 €—0 €
Výsledok hospodárenia−340 €−340 €−100 €−164 €27 €———−480 €148 €−552 €−190 €
Aktíva spolu3 689 €3 691 €3 691 €3 789 €3 961 €4 886 €4 886 €4 886 €4 886 €4 886 €4 738 €5 000 €
Vlastné imanie3 009 €3 349 €3 689 €3 789 €3 953 €3 926 €3 926 €3 926 €3 926 €4 406 €4 258 €4 810 €
Podané30. 6. 202628. 6. 202529. 6. 202420. 6. 202319. 5. 20228. 3. 20211. 7. 20201. 7. 20209. 9. 202026. 6. 20179. 6. 201624. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024042878
platiteľ od 15. 3. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Smikova 1, 831 02 Bratislava- Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108686/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BArt Handmade s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava- Nové Mesto.

Predmet činnosti

37 zapísaných činností

  • Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 2014
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z drevaod 2014
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2014
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Vydavateľská činnosťod 2014
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2014
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2024Nový spoločníkPavol Mach, podiel 100 %
  3. 5. 1. 2024Nový člen vedeniaKamila Machová, konateľ
  4. 15. 3. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2024042878
  5. 15. 1. 2016Zmena obchodného menaM - PARK s.r.o.predtým BArt Handmade s.r.o.
  6. 15. 1. 2016Presun sídlaSmikova 1 Bratislava- Nové Mestopredtým Veterná 493 Hviezdoslavov
  7. 17. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47598972

M - PARK s.r.o. – strata 340 € – IČO 47598972