SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47600306

Snekker s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2013
IČO
47600306
DIČ
2023973237
Sídlo
Moravská 1884, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Čibenka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Snekker s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 17. 12. 2013. Vo vedení firmy: Peter Čibenka a Simona Čibenková. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € (−79,9 %) a stratu 2 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať155. z 167 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
−80 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015×5,12016+57 %2017+187 %2018−67 %2019+95 %2020−67 %2021+117 %2022−71 %2023×7,32024−9 %2025−80 %
  • Najlepší rok
    2023, ×7,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,0 %
    −23,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,0 %
    −10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    108,9 %
    −0,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby10 670 €53 200 €58 669 €8 080 €27 779 €12 785 €38 840 €19 965 €61 313 €21 379 €13 595 €2 660 €—
Výsledok hospodárenia−2 €12 202 €1 458 €146 €52 €−531 €−989 €1 385 €−30 718 €2 129 €2 431 €2 047 €—
Aktíva spolu116 927 €113 092 €48 365 €23 796 €44 629 €59 656 €60 573 €60 406 €56 102 €22 407 €10 164 €7 624 €5 000 €
Vlastné imanie−10 386 €−10 383 €−17 590 €−19 048 €−19 194 €−19 246 €−18 716 €−17 726 €−19 111 €11 607 €9 478 €7 047 €5 000 €
Podané31. 3. 202627. 6. 20251. 7. 202428. 6. 202324. 6. 202229. 6. 202127. 8. 20201. 7. 201928. 6. 201829. 6. 201717. 3. 201610. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
155. z 167 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023973237
platiteľ od 1. 3. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moravská 1884, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 40694/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41202 Výstavba neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Prípravné práce k realizácii staviebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 900 € · posledná 2. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec StreženiceMandátna zmluva900 €2. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41202), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025155. z 167
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 11. 2019Presun sídlaMoravská 1884 Púchovpredtým Závodná 12256/3B Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  3. 20. 11. 2019Nový spoločníkMgr. Simona Čibenková, podiel 50 %
  4. 20. 11. 2019Nový spoločníkIng. Peter Čibenka, podiel 50 %
  5. 15. 5. 2019Nový člen vedeniaIng. Peter Čibenka, konateľ
  6. 15. 5. 2019Nový člen vedeniaMgr. Simona Čibenková, konateľ
  7. 1. 3. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023973237
  8. 3. 6. 2016Presun sídlaZávodná 12256/3B Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Nezábudková 565/6 Šaľa
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47600306

Snekker s.r.o. – tržby 11 tis. € – IČO 47600306