SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47601281

Marketing & Printing solutions, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2013
IČO
47601281
DIČ
2024004455
Sídlo
Svätoplukova 245/7, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMichal Ziman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Marketing & Printing solutions, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 28. 12. 2013. Vo vedení firmy: Michal Ziman. V roku 2025 mala firma tržby 492 tis. € (+11,8 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať479. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
492 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2014
+678 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+121 %2016−7 %2017+10 %2018+59 %2019−10 %2020+16 %2021+6 %2022−28 %2023+12 %2024+115 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +121 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,4 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,6 %
    −4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby491 841 €439 853 €204 465 €181 895 €251 459 €237 483 €205 109 €227 634 €142 810 €130 379 €139 951 €63 206 €—
Výsledok hospodárenia6 888 €7 614 €4 588 €−1 461 €11 632 €15 676 €−3 196 €5 628 €3 580 €7 197 €5 280 €4 192 €−334 €
Aktíva spolu152 366 €151 472 €106 381 €109 291 €102 391 €112 439 €65 289 €85 252 €73 627 €75 964 €28 933 €22 545 €4 716 €
Vlastné imanie72 286 €65 397 €57 783 €53 195 €54 655 €43 023 €27 347 €30 543 €24 915 €21 335 €14 138 €8 858 €4 666 €
Podané25. 3. 20266. 2. 20256. 3. 20247. 3. 202328. 2. 202218. 3. 202125. 3. 202025. 3. 20196. 3. 201829. 3. 201719. 3. 201611. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
479. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024004455
platiteľ od 1. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätoplukova 245/7, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61523/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Služby požičovníod 2013
  • Fotografické službyod 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Čistiace a upratovacie službyod 2013
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 30. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025479. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 7. 2022Nový spoločníkMichal Ziman, podiel 100 %
  3. 1. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024004455
  4. 28. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47601281

Marketing & Printing solutions, s.r.o. – tržby 492 tis. € – IČO 47601281