SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47605014

VIVAMEDIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2014
IČO
47605014
DIČ
2024001056
Sídlo
Hálkova 2754/17, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMgr. Monika Špenerová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VIVAMEDIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 1. 1. 2014. Vo vedení firmy: Monika Špenerová. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (+14,1 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3339. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 25. 3. 2014 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2014
−1 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015+66 %2016−30 %2017+29 %2018+22 %2019−57 %2020−4 %2021+36 %2022+21 %2023−51 %2024+46 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2015, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -18,0 %
    −12,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -45,5 %
    −38,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,2 %
    −9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby29 749 €26 073 €17 875 €36 705 €30 386 €22 407 €23 312 €54 664 €44 816 €34 693 €49 833 €30 017 €
Výsledok hospodárenia−5 353 €−1 510 €−7 152 €899 €−130 €1 017 €−1 639 €634 €2 103 €2 765 €2 743 €−34 €
Aktíva spolu11 775 €22 814 €20 175 €24 982 €36 162 €36 565 €35 690 €37 344 €61 181 €47 693 €35 087 €25 697 €
Vlastné imanie1 152 €57 €6 127 €13 279 €12 380 €12 589 €11 572 €13 211 €12 577 €10 474 €7 709 €4 966 €
Podané30. 3. 202625. 6. 202528. 3. 202420. 6. 202329. 6. 202231. 3. 20212. 3. 202018. 3. 201923. 3. 201828. 2. 201730. 3. 201627. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3339. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2024001056
platiteľ od 25. 3. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hálkova 2754/17, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61359/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2014
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2014
  • Fotografické službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253339. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 3. 2025Nový spoločníkMgr. Monika Špenerová, podiel 100 %
  3. 25. 3. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024001056
  4. 1. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47605014

VIVAMEDIA, s.r.o. – tržby 30 tis. € – IČO 47605014