SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47608951

BAXXI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2014
IČO
47608951
DIČ
2023980827
Sídlo
S. Mečiara 146/14, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľMarián Dírer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BAXXI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 4. 1. 2014. Vo vedení firmy: Marián Dírer. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+7,9 %) a stratu 57 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať747. z 1 275 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2014
+110 %
050 tis.100 tis.2014—2015+103 %2016+8 %2017+32 %2018−17 %2019−8 %2020−32 %2021+38 %2022−20 %2023+7 %2024+9 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2015, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -80,7 %
    +7,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -141,3 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby70 093 €64 949 €59 567 €55 447 €69 170 €50 234 €73 618 €80 374 €96 429 €73 135 €67 861 €33 427 €
Výsledok hospodárenia−56 566 €−57 092 €−56 540 €−44 374 €1 720 €−31 739 €−7 990 €1 063 €3 610 €3 160 €−1 820 €−5 658 €
Aktíva spolu40 040 €40 183 €31 799 €29 135 €66 309 €57 892 €53 856 €90 333 €85 110 €41 579 €6 050 €4 656 €
Vlastné imanie−272 472 €−215 906 €−165 814 €−128 716 €−39 028 €−36 043 €−4 304 €3 685 €2 623 €3 593 €1 002 €−658 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202519. 12. 202425. 7. 202430. 6. 202221. 2. 202421. 2. 202421. 2. 202421. 2. 202430. 6. 20177. 6. 201619. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
747. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023980827
platiteľ od 1. 1. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
S. Mečiara 146/14, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29844/R
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2014
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2014
  • Prevádzkovanie športových zariadeníod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025747. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023980827
  3. 4. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47608951

BAXXI s. r. o. – tržby 70 tis. € – IČO 47608951