SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47611537

Projects M s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2014
IČO
47611537
DIČ
2024020537
Sídlo
Cikkerova ulica 3172/4, 040 23 Košice – Sídlisko KVP
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Šaffa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Projects M s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Sídlisko KVP, v registri od 22. 1. 2014. Vo vedení firmy: Martin Šaffa. V roku 2025 mala firma tržby 28 tis. € (+0,5 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať835. z 1 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
28 tis. €
Za rok
+1 %
020 tis.40 tis.2014—2015+190 %2017+60 %2018+15 %2019+33 %2020+1 %2021+11 %2022+22 %2023−58 %2024+82 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2015, +190 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,8 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,8 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,1 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720152014
Tržby27 790 €27 639 €15 228 €36 346 €29 884 €26 931 €26 626 €20 088 €17 511 €10 918 €3 769 €
Výsledok hospodárenia7 734 €7 665 €5 870 €24 423 €17 833 €16 269 €14 426 €9 065 €6 720 €1 841 €180 €
Aktíva spolu87 757 €98 984 €73 852 €72 519 €66 577 €56 813 €39 181 €27 429 €16 888 €7 919 €5 281 €
Vlastné imanie71 021 €79 557 €71 892 €66 022 €62 745 €53 977 €37 707 €23 281 €14 216 €7 021 €5 180 €
Podané30. 6. 202629. 6. 20254. 6. 202420. 6. 202324. 6. 202223. 6. 202129. 10. 202024. 6. 201927. 6. 201829. 6. 201626. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
835. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
859 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2024020537
platiteľ od 30. 9. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cikkerova ulica 3172/4, 040 23 Košice – Sídlisko KVP
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 35075/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Sídlisko KVP.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojených s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025835. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2024Presun sídlaCikkerova ulica 3172/4 Košice - mestská časť Sídlisko KVPpredtým Osloboditeľov 60/A Košice-Barca
  3. 30. 9. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2024020537
  4. 22. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47611537

Projects M s.r.o. – tržby 28 tis. € – IČO 47611537