SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47612461

Factory 84, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47612461
DIČ
2024042130
Sídlo
Andreja Mráza 3158/2, 821 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJozef Sukovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Factory 84, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 1. 2014. Vo vedení firmy: Jozef Sukovský. V roku 2025 mala firma tržby 84 tis. € a zisk 75 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať235. z 693 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
84 tis. €
Za rok
×93,1
Od 2014
+326 %
050 tis.100 tis.2014—2015−69 %2016−61 %2017−68 %2018+20 %2025×93,1
  • Najlepší rok
    2025, ×93,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    90,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    86,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby83 521 €——————897 €750 €2 372 €6 022 €19 590 €
Výsledok hospodárenia75 429 €−540 €−200 €−200 €−347 €−200 €−557 €−46 €−118 €1 021 €4 094 €13 335 €
Aktíva spolu87 334 €4 353 €4 553 €4 032 €4 232 €4 579 €4 779 €5 370 €8 405 €23 930 €22 679 €22 346 €
Vlastné imanie79 442 €4 013 €4 553 €4 032 €4 232 €4 579 €4 779 €5 336 €5 382 €23 450 €22 429 €18 335 €
Podané31. 3. 202630. 3. 20251. 4. 202430. 3. 202330. 3. 202228. 3. 202129. 6. 202017. 3. 201918. 3. 201826. 6. 201731. 3. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
235. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Andreja Mráza 3158/2, 821 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 96079/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Počítačové službyod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2014
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2014
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025235. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47612461

Factory 84, s. r. o. – tržby 84 tis. € – IČO 47612461