SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47614960

Fame Media Group s.r.o

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014

predtým BUSSINES Investment s.r.o.

IČO
47614960
DIČ
2024043923
Sídlo
Šaštínska 37, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľMartin Chlebovec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fame Media Group s.r.o je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 14. 1. 2014. Vo vedení firmy: Martin Chlebovec. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (+139,7 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1615. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
+140 %
Od 2014
+7 %
020 tis.40 tis.2014—2015−89 %2016×6,12017−17 %2018+3 %2019−25 %2020−28 %2021−79 %2022+237 %2023+42 %2024+39 %2025+140 %
  • Najlepší rok
    2016, ×6,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    59,2 %
    +31,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,8 %
    +31,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,7 %
    +17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,5 %
    +12,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby36 341 €15 159 €10 940 €7 730 €2 293 €10 738 €14 860 €19 736 €19 147 €23 000 €3 800 €33 833 €
Výsledok hospodárenia21 511 €4 208 €4 538 €−1 517 €−7 074 €591 €115 €852 €4 606 €3 808 €1 679 €1 671 €
Aktíva spolu62 040 €24 049 €15 901 €11 270 €16 175 €28 016 €30 684 €19 414 €19 500 €31 758 €39 880 €38 262 €
Vlastné imanie39 986 €18 475 €14 267 €9 729 €11 246 €18 320 €17 730 €17 615 €16 764 €12 158 €8 350 €6 671 €
Podané6. 6. 202611. 2. 202516. 6. 202410. 3. 202328. 3. 202227. 5. 202120. 6. 202023. 6. 201926. 6. 201816. 3. 201730. 3. 201616. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1615. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2024043923
platiteľ od 1. 9. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šaštínska 37, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 96141/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BUSSINES Investment s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2014
  • Počítačové službyod 2014
  • Služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251615. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 19. 8. 2026Nový spoločníkMartin Chlebovec, podiel 100 %
  2. 24. 7. 2026Nový člen vedeniaMartin Chlebovec, konateľ
  3. 6. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 1. 9. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2024043923
  5. 14. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47614960

Fame Media Group s.r.o – tržby 36 tis. € – IČO 47614960