SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47617551

SANITARY s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Drahovce · od 2013
IČO
47617551
DIČ
2023996084
Sídlo
Lazy 181/47, 922 41 Drahovce
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Cesnek

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SANITARY s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Drahovce, v registri od 21. 12. 2013. Vo vedení firmy: Tomáš Cesnek. V roku 2025 mala firma tržby 248 tis. € (−0,9 %) a zisk 4 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
248 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2014
+971 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+9 %2016+222 %2017+78 %2018+35 %2019−8 %2020−16 %2021−0 %2022+35 %2023−15 %2024+43 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2016, +222 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,1 %
    −14,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    −6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,7 %
    −3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby247 663 €249 807 €174 527 €204 477 €151 593 €151 735 €180 528 €195 416 €145 086 €81 475 €25 312 €23 133 €—
Výsledok hospodárenia3 871 €16 595 €7 851 €13 711 €−7 885 €7 391 €16 281 €15 052 €4 450 €4 118 €1 102 €4 563 €−295 €
Aktíva spolu183 998 €187 995 €173 688 €159 232 €159 017 €179 888 €196 453 €186 312 €126 978 €58 213 €18 072 €16 315 €4 705 €
Vlastné imanie94 306 €90 434 €73 839 €65 988 €52 277 €60 162 €52 771 €36 490 €44 438 €38 088 €10 370 €9 268 €4 705 €
Podané8. 6. 20267. 5. 20255. 6. 202430. 3. 20236. 6. 20226. 6. 20212. 11. 202028. 6. 20197. 5. 201830. 3. 201729. 6. 201625. 6. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2085. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023996084
platiteľ od 1. 10. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lazy 181/47, 922 41 Drahovce
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33659/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Drahovce.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 2013
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2013
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • Vedenie účtovníctvaod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Administratívne službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 1 tis. € · posledná 6. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252085. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023996084
  3. 21. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47617551

SANITARY s.r.o. – tržby 248 tis. € – IČO 47617551