SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47618191

PEHAP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Budmerice · od 2014
IČO
47618191
DIČ
2024017094
Sídlo
900 86 Budmerice
firmy v okolí

KonateľPetra Haviarová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PEHAP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budmerice, v registri od 16. 1. 2014. Vo vedení firmy: Petra Haviarová a Roman Pajger. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5272. z 6 447 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
+66 %
Od 2014
+7 %
010 tis.20 tis.2014—2015+52 %2016+6 %2017−14 %2018−34 %2019+81 %2020−13 %2021−3 %2022−34 %2023−40 %2024+15 %2025+66 %
  • Najlepší rok
    2019, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby12 554 €7 560 €6 579 €10 955 €16 513 €17 060 €19 539 €10 785 €16 381 €19 036 €17 940 €11 764 €
Výsledok hospodárenia3 613 €2 001 €−102 €−22 €850 €−1 124 €−909 €−6 752 €−5 932 €−8 188 €−238 €860 €
Aktíva spolu5 018 €913 €2 610 €3 209 €4 488 €3 601 €3 415 €4 108 €8 732 €7 895 €10 594 €6 985 €
Vlastné imanie−4 941 €−8 554 €−10 555 €−10 453 €−10 431 €−11 281 €−10 158 €−9 250 €−2 498 €3 434 €5 622 €5 860 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202426. 6. 20232. 6. 202229. 3. 202126. 10. 202029. 6. 201929. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5272. z 6 447 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
424 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
900 86 Budmerice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 96268/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Budmerice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prekladateľské a tlmočnícke služby anglický jazykod 2014
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov anglický jazykod 2014
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2014
  • Prevádzkovanie jaslíod 2014
  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2014
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 160 € · posledná 30. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec Budmerice, č. 534, 900 86 BudmericeZmluva o nájme nebytových priestorov160 €30. 12. 2025
  • Obec Budmerice, č. 534, 900 86 BudmericeDodatok č. 1 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. OcÚ-680/2020-002—29. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255272. z 6 447
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47618191

PEHAP s. r. o. – tržby 13 tis. € – IČO 47618191