SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47618205

SINTA - stroje a náradie s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2014
IČO
47618205
DIČ
2024010461
Sídlo
Javorinská 1907/17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľDušan Sadloň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SINTA - stroje a náradie s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 31. 1. 2014. Vo vedení firmy: Dušan Sadloň. V roku 2025 mala firma tržby 137 tis. € (−50,4 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať461. z 1 400 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
137 tis. €
Za rok
−50 %
Od 2014
+66 %
0500 tis.1 mil.2014—2015×10,72016−87 %2017−5 %2018×6,42019−78 %2020+14 %2021−73 %2022+43 %2023+97 %2024+116 %2025−50 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,7 %
  • Najlepší rok
    2015, ×10,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -11,1 %
    −21,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -39,7 %
    −67,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    115,3 %
    +24,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby136 596 €275 563 €127 666 €64 822 €45 316 €170 107 €148 765 €681 296 €105 814 €111 534 €880 428 €82 365 €
Výsledok hospodárenia−15 141 €29 546 €1 592 €−7 690 €−34 938 €74 €17 358 €73 867 €9 837 €−17 175 €104 248 €968 €
Aktíva spolu38 144 €105 753 €103 846 €14 815 €27 841 €197 795 €108 752 €278 905 €62 522 €102 870 €272 781 €60 562 €
Vlastné imanie−5 849 €9 292 €−20 254 €−21 847 €−14 156 €20 782 €22 858 €72 028 €−1 838 €−11 675 €110 216 €5 968 €
Podané29. 4. 202628. 5. 202529. 5. 202428. 3. 202329. 4. 202231. 3. 202131. 3. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
461. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024010461
platiteľ od 15. 5. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Javorinská 1907/17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 30040/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • Opravy vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2014
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2014
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2014
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 13. 4. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025461. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 8. 2022Nový spoločníkDušan Sadloň, podiel 100 %
  3. 22. 12. 2017Zápis konečného užívateľa výhodDušan Sadloň
  4. 15. 5. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2024010461
  5. 12. 2. 2014Presun sídlaJavorinská 1907/17 Nové Mesto nad Váhompredtým Javorinská 1097/17 Nové Mesto nad Váhom
  6. 31. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47618205

SINTA - stroje a náradie s.r.o. – tržby 137 tis. € – IČO 47618205