SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47618396

VitaStyle s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014
IČO
47618396
DIČ
2024011077
Sídlo
Floriánske námestie 2811/2, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimíra Badárová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VitaStyle s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 16. 1. 2014. Vo vedení firmy: Vladimíra Badárová a Adam Badár. V roku 2025 mala firma tržby 457 tis. € (+9,2 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať980. z 11 432 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
457 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2014
+454 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+75 %2016−6 %2017+57 %2018+56 %2019+27 %2020+8 %2021+13 %2022−7 %2023−22 %2024+11 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,8 %
  • Najlepší rok
    2015, +75 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,9 %
    +29,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    +16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    51,6 %
    +9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby457 472 €419 044 €376 521 €481 986 €516 444 €455 559 €420 927 €331 165 €212 628 €135 447 €144 219 €82 529 €
Výsledok hospodárenia5 057 €−10 083 €−29 514 €235 €3 196 €16 345 €8 493 €185 €−6 725 €−32 379 €−14 901 €−12 489 €
Aktíva spolu132 844 €82 183 €102 191 €99 988 €107 888 €86 760 €74 159 €61 740 €67 521 €5 764 €12 060 €20 953 €
Vlastné imanie64 258 €47 558 €57 641 €33 151 €32 915 €29 719 €13 374 €4 881 €4 696 €−29 769 €2 610 €−7 489 €
Podané27. 3. 202610. 3. 202516. 6. 20244. 5. 202310. 5. 202219. 6. 20219. 6. 202012. 3. 201917. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201616. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
980. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024011077
platiteľ od 1. 4. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Floriánske námestie 2811/2, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 96284/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2014
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2014
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025980. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2025Nový spoločníkAdam Badár, podiel 100 %
  3. 31. 3. 2025Nový člen vedeniaAdam Badár, konateľ
  4. 1. 4. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024011077
  5. 19. 7. 2014Presun sídlaFloriánske námestie 2811/2 Bratislavapredtým Továrenská 22 Stupava
  6. 14. 7. 2014Nový člen vedeniaIng. Vladimíra Badárová, konateľ
  7. 16. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47618396

VitaStyle s. r. o. – tržby 457 tis. € – IČO 47618396