SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47620871

Š-Vending s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucké Nové Mesto · od 2014
IČO
47620871
DIČ
2024006919
Sídlo
Matice Slovenskej 971/2, 024 01 Kysucké Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľKristián Šalga+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Š-Vending s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, v registri od 22. 1. 2014. Vo vedení firmy: Kristián Šalga a Michal Škorvánek. V roku 2025 mala firma tržby 325 tis. € (+28,6 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1658. z 15 642 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
325 tis. €
Za rok
+29 %
0200 tis.400 tis.2014—2016+8 %2017×9,12018−29 %2019+122 %2020+70 %2021+5 %2022+21 %2023+60 %2024−0 %2025+29 %
  • Najlepší rok
    2017, ×9,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,8 %
    +6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    67,1 %
    +64,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,4 %
    +13,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,5 %
    +29,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby324 919 €252 701 €253 238 €157 880 €130 752 €124 603 €73 403 €33 111 €46 821 €5 158 €—4 786 €
Výsledok hospodárenia22 183 €1 890 €8 850 €−36 970 €−536 €5 066 €4 713 €−7 792 €2 431 €327 €−2 188 €76 €
Aktíva spolu153 748 €135 473 €149 550 €151 445 €145 655 €84 463 €59 596 €54 288 €32 802 €33 854 €−2 057 €5 097 €
Vlastné imanie33 051 €68 868 €78 978 €−29 872 €7 098 €7 634 €2 568 €−2 145 €5 646 €3 215 €−2 188 €5 076 €
Podané14. 4. 202629. 5. 202522. 2. 202413. 4. 202313. 2. 202217. 2. 20219. 3. 202019. 2. 201927. 5. 201815. 5. 201725. 5. 201624. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1658. z 15 642 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024006919
platiteľ od 1. 6. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Matice Slovenskej 971/2, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 61731/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • Textilná výrobaod 2014
  • Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleninyod 2014
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2014
  • Fotografické službyod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
25 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 15. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná škola s materskou školou, Radoľa 326Zmluva o umiestnení a prevádzkovaní kusového automatu—15. 10. 2026
  • Základná škola Podvysoká 307Zmluva o umiestnení a prevádzkovaní kusového automatu—9. 10. 2026
  • Základná škola, Kysucký Lieskovec 208Zmluva o umiestnení a prevádzkovaní kusového automatu č. 01/2025—4. 9. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Dolná Trnovská 36, 010 01 ŽilinaVýpoveď Zmluvy o umiestnení prevádzkového automatu č. 1/2025 —28. 8. 2026
  • Spojená škola TurzovkaZmluva o umiestnení a prevádzkovaní kusového automatu 2026550 €6. 5. 2026
  • ZŠ s MŠ, Kotešová 378Zmluva o umiestnení a prevádzkovaní kusového automatu—30. 12. 2025
  • Základná škola s materskou školou, Kotešová 378Zmluva o umiestnení a prevádzkovaní kusového automatu—30. 12. 2025
  • Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilinadodatok k snackovým automatom od 01.01.2026-31.12.2027480 €29. 12. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251658. z 15 642
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2024006919
  3. 22. 1. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47620871

Š-Vending s.r.o. – tržby 325 tis. € – IČO 47620871