SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47624540

MEJAPA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hlohovec · od 2014
IČO
47624540
DIČ
2024032318
Sídlo
Cisárka 4, 920 01 Hlohovec
firmy v okolí

KonateľMUDr. Jana Melišová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEJAPA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, v registri od 21. 2. 2014. Vo vedení firmy: Jana Melišová. V roku 2025 mala firma tržby 247 tis. € (−3,5 %) a zisk 81 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať701. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
247 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2014
+323 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+57 %2016+21 %2017+4 %2018+10 %2019+30 %2020−9 %2021+19 %2022−2 %2023+16 %2024+26 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +57 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    32,8 %
    +0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,6 %
    −16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,6 %
    −15,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,4 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby246 962 €255 882 €202 978 €174 853 €177 834 €149 704 €163 906 €126 310 €114 683 €110 230 €91 416 €58 394 €
Výsledok hospodárenia80 963 €82 174 €79 346 €67 286 €66 253 €54 947 €70 747 €53 064 €39 516 €31 813 €17 802 €13 959 €
Aktíva spolu264 838 €177 329 €256 328 €174 009 €107 066 €164 651 €176 579 €168 661 €134 773 €99 869 €67 343 €52 299 €
Vlastné imanie247 983 €167 020 €246 824 €167 478 €100 193 €159 634 €168 827 €161 154 €108 090 €68 574 €36 761 €18 959 €
Podané31. 3. 202627. 6. 202527. 3. 202431. 3. 202328. 3. 202230. 3. 202112. 3. 202025. 3. 201924. 3. 201819. 3. 20178. 3. 201618. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
701. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cisárka 4, 920 01 Hlohovec
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 34049/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hlohovec.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti – špecializovaná ambulancia v odbore angiológiaod 2014
  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2014
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
35 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025701. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47624540

MEJAPA s.r.o. – tržby 247 tis. € – IČO 47624540