SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47629690

ZALET, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2014

predtým Nilos, s.r.o.

IČO
47629690
DIČ
2024060588
Sídlo
Teplická cesta 3921/2, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľJán Depta

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZALET, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 20. 3. 2014. Vo vedení firmy: Ján Depta. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11892. z 15 641 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
+110 %
010 tis.20 tis.2015—2016×5,62017−3 %2018+14 %2019+56 %2020−57 %2021+18 %2022+35 %2023−48 %2024+18 %2025+110 %
  • Najlepší rok
    2016, ×5,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,4 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby14 785 €7 030 €5 964 €11 473 €8 469 €7 154 €16 774 €10 725 €9 383 €9 654 €1 716 €—
Výsledok hospodárenia2 281 €−196 €−66 €134 €474 €−1 384 €250 €−1 099 €1 037 €1 268 €1 062 €−475 €
Aktíva spolu8 621 €6 358 €6 237 €6 285 €6 165 €6 218 €7 314 €7 136 €8 366 €10 330 €6 062 €4 525 €
Vlastné imanie8 281 €6 000 €6 195 €6 261 €6 127 €5 653 €7 038 €6 788 €7 886 €6 850 €6 062 €4 525 €
Podané17. 3. 202628. 2. 202527. 3. 20247. 2. 202323. 2. 202218. 3. 202113. 3. 202012. 3. 20193. 4. 201823. 6. 20178. 3. 201612. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11892. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Teplická cesta 3921/2, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 30288/P
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Nilos, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2014
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2014
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2014
  • Reklamné a marketingové službyod 2014
  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2014
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 3. 5. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511892. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2014Zmena obchodného menaZALET, s.r.o.predtým Nilos, s.r.o.
  3. 10. 10. 2014Presun sídlaTeplická cesta 3921/2 Popradpredtým Jána Lačeka 615 Spišské Bystré
  4. 10. 10. 2014Nový spoločníkJán Depta, podiel 100 %
  5. 23. 9. 2014Nový člen vedeniaJán Depta, konateľ
  6. 20. 3. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47629690

ZALET, s.r.o. – tržby 15 tis. € – IČO 47629690