SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47633786

HALDING, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2014

predtým HALDING, s.r.o.

IČO
47633786
DIČ
2024030965
Sídlo
Hraničná 18, 821 05 Bratislava - Ružinov
firmy v okolí

KonateľHilde Alma Verhelst

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HALDING, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, v registri od 13. 2. 2014. Vo vedení firmy: Hilde Alma Verhelst. V roku 2025 mala firma tržby 970 € a zisk 960 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2957. z 3 018 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
970 €
Za rok
−7 %
Od 2015
−100 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2015—2016×4,32017+34 %2018+1 %2019−15 %2020−98 %2022−100 %2023×10422025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    −42,4 %
  • Najlepší rok
    2023, ×1042

Ukazovatele 2025

  • ROE
    10,7 %
    +9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,4 %
    +9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,2 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby970 €—1 042 €1 €—29 045 €1 188 803 €1 399 775 €1 388 188 €1 036 963 €241 500 €—
Výsledok hospodárenia959 854 €111 232 €83 390 €852 348 €61 042 €211 189 €907 511 €602 008 €467 934 €1 175 914 €1 178 559 €2 472 725 €
Aktíva spolu9 185 259 €8 033 640 €7 917 558 €7 828 993 €6 976 826 €6 916 390 €6 875 327 €5 953 562 €5 370 300 €5 610 767 €3 964 395 €2 481 522 €
Vlastné imanie8 981 707 €8 021 852 €7 910 620 €7 827 230 €6 974 882 €6 913 840 €6 702 651 €3 548 167 €2 946 159 €3 653 639 €3 656 284 €2 477 725 €
Podané3. 3. 202618. 3. 202529. 2. 202416. 2. 202324. 3. 202222. 2. 202130. 6. 202018. 5. 201914. 5. 201824. 3. 201713. 9. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2957. z 3 018 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2024030965
platiteľ od 10. 7. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hraničná 18, 821 05 Bratislava - Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 2. 2014
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 97118/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
HALDING, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Ružinov.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2014
  • Finančný leasingod 2014
  • Čistiace a upratovacie službyod 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2014
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2014
  • Skladovanieod 2014
  • Administratívne službyod 2014
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252957. z 3 018
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Nový člen vedeniaHilde Alma Verhelst, konateľ
  3. 15. 9. 2022Nový spoločníkHilde Alma Verhelst, podiel 50 %
  4. 15. 9. 2022Nový spoločníkArnold Jozef Hertsens, podiel 50 %
  5. 10. 7. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2024030965
  6. 13. 2. 2014Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47633786

HALDING, s. r. o. – tržby 970 € – IČO 47633786